Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 13:50
 
ADAYLARIMIZ KİM OLURSA DESTEKLEYECEĞİZ
MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı’na atanan Yaşar Turan’ı makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun “ ziyaretinde bulundu. Karşılıklı birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette Cumhur ittifakı adaylarının desteklenmesi kararı çıktı.
SİYASET Haberi
ADAYLARIMIZ KİM OLURSA DESTEKLEYECEĞİZ

ŞENER” SAMİMİ VE SICAK MUHABBETLERİNDEN DOLAYI  TURAN BAŞKANA TEŞEKKÜRLER ”

Samimi ve sıcak muhabbetlerinden dolayı Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan’a ve yönetimine teşekkür eden MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener , “Üstlendiğiniz görevden ötürü şahsınızı ve değerli yöneticilerinizi tebrik ediyorum, Çok güzel bir yönetim oluşturmuşsunuz.  Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin, milletimizin bekası için bir irade ortaya koydular. Bizlerde buna uyuyoruz. Yerelde de genel politikalara uygun olarak  teşkilatlarımızın programları olacak. Bunu da inşallah birlik ve beraberlik içerisinde başaracağız.” dedi. 

 

TURAN “ADAYLARIMIZ KİM OLURSA DESTEKLEYECEĞİZ “

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Bizler genel merkezimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği doğrultuda Cumhur ittifakının oluşturduğu anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Genel merkezimiz kimi işaret ederse biz onu destekleyeceğiz. Cumhur ittifakının adayını sorgulamak gibi bir lüksümüz yoktur. Adaylarımızla uyum içerisinde çalışıp, seçimden zaferlerle çıkacağız inşallah. Bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Yüreğir İlçe Başkanımız Yıldıray Şener ve yönetimine teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADAYLARIMIZ, KİM, OLURSA, DESTEKLEYECEĞİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı