Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 11:25
 
CENGA “GDG DevFest'17” Konferansı Düzenledi.
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinin oluşturduğu bir öğrenci topluluğu olan Computer Engineering Association (CENGA) “GDG DevFest'17” etkinliği ile konusunda uzman isimleri öğrencilerle buluşturdu.
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Haberi
CENGA “GDG DevFest'17” Konferansı Düzenledi.

Bölüm Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Akay danışmanlığında önemli çalışmalara imza atan CENGA ekibi, Mithat Özsan Amfisi'nde düzenlenen GDG DevFest'17 etkinliğinde farklı sektörlerdeki yazılım uzmanlarını öğrencilerle bilgi ve birikimlerini anlatması için bir araya getirdi.

 

Antcom’dan Mehmet Can Yumuştutan (Web Developer), Scode Kod Dünyası’ndan Kadircan Kırkkoyun (Co-founder & Marketing), Sabah Kemal Cansu (Designer), Barış Ceviz (Co-founder & Backeend Developer), GDG Kütahya'dan Sinan Yılmaz (GDG Kütahya Organizer), Bulut Yazılım AŞ'den Hüseyin Mert (Managing Director) ve Atıf Ceylan'ın  (VP & CTO) konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

 

Danışman Öğretim Üyesi Doç. Dr. M. Fatih Akay kısa adı CENGA olan öğrenci topluluğunun oluşumundan bu yana geçen iki yıllık süreçte yaptığı etkinliklerle adından söz ettirdiğini belirterek, çalışmalarının aktif olarak devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CENGA, “GDG, DevFest'17”, Konferansı, Düzenledi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı