Haber Detayı
20 Kasım 2016 - Pazar 18:10
 
"ÇUKUROVA ÇALIŞIYOR ADANA KAZANIYOR"
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her Cuma Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen 'Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
ADANA ÇUKUROVA Haberi

Başkan yardımcıları ve bürokratlar ile vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Çetin, CHP Genel Merkezi’nin 'CHP Çalışıyor Türkiye Kazanıyor' adıyla yaptığı belediye tanıtım günlerinde, Çukurova Belediyesi'nin tanıtımı ile Çukurova'yı ve Adana'yı en iyi şekilde temsil ettiklerini ifade etti. Çetin, "CHP Genel Merkezi, o gün tarihinin en kalabalık günlerinden birine tanıklık etti. Hizmet ve projelerimizi, yaklaşık bin kişinin katılımı ve muhteşem bir tanıtım ile ortaya koyduk. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, genel sekreterimiz, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, parti meclisi ile yüksek disiplin kurulu üyelerimiz, muhtarlarımız ve halkımız yanımızdaydı. Bunu gururla söylüyorum; o gün muhteşem bir final yaptık. Çukurova çalışıyor, Adana kazanıyor" dedi.

ADANA ( ) - Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova Belediyesi'nin klasiği haline gelen 'Halk Günü'nde vatandaşlarla buluştu. Başkan yardımcıları ve bürokratlar ile halkın karşısına çıkan Başkan Soner Çetin, CHP Genel Merkezi’nin başlattığı 'CHP Çalışıyor Türkiye Kazanıyor' adıyla yapılan belediye tanıtım günlerinde, Çukurova Belediyesi'nin muhteşem bir final yaptığını ifade ederek, emeği geçenlere ve destek olanlara teşekkür etti. Ankara programı kapsamında, diğer belediyelerden farklı olarak, önce Anıtkabir'i ardından bir heyetin İsmet İnönü ile Bülent Ecevit'in kabrini ziyaret ettiklerini aktaran Çetin, "Ankara'ya gidipte, Ata'mızın huzuruna çıkmadan olmazdı. Anıtkabir'deki anlamlı ziyaretimizde çok duygusal anlar yaşadık" dedi. Tanıtım organizasyonu ile Çukurova'yı ve Adana'yı çok iyi temsil ettiklerini ve en iyi organizasyonlardan birini yaptıklarını belirten Çetin, "CHP Genel Merkez yöneticileri, belediyemizin en iyi organizasyonlardan birini yaptığını ifade ettiler. CHP Genel Merkezi, o gün tarihinin en kalabalık günlerinden birine tanıklık etti. Hizmet ve projelerimizi, yaklaşık bin kişinin katılımı ve muhteşem bir tanıtım ile ortaya koyduk. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, genel sekreterimiz, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, parti meclisi ve yüksek disiplin kurulu üyelerimiz, bizleri yalnız bırakmadı. Muhteşem bir final yaptık" diye konuştu. 

"ÇUKUROVA ÇALIŞIYOR ADANA KAZANIYOR"
Çukurova Belediyesi'nin etkinliğine Adana'dan katılan muhtarlarla, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun toplantı yaptığına dikkat çeken Başkan Soner Çetin, Çukurova ilçesi muhtarlarının 27'sinin de toplantıya katıldığını belirterek, diğer ilçelerden gelen muhtarlarla birlikte, 100'ün üzerinde muhtarın, Kılıçdaroğlu'na Adana ve CHP ile ilgili fikirlerini aktardığını söyledi. Kılıçdaroğlu'yla verimli bir görüşme yaptıklarını aktaran Çetin, "O toplantıda, her ilçenin muhtarlarından o kadar güzel şeyler duydum ki, bir kez daha, ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu anladım. Biz, sadece Çukurova'yı değil, tüm Adana'yı kucaklıyoruz. Muhtarlarımız 'Her ilde bir Soner Çetin olursa, CHP mutlak iktidar olur' dediler. Muhtarlarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun beraberindeki genel başkan yardımcıları ile proje standlarını incelediğini ve Çukurova Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek projeleri ile yakından ilgilendiğini aktaran Başkan Çetin, "Ne kadar doğru işler yaptığımızı ve halka dokunan projelere hizmetlere imza attığımızı o gün daha iyi anladık. Çukurova çalışıyor, Adana kazanıyor" dedi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği Halk Günü'nde Çetin, her hafta salı günü yaptıkları açılışlara devam edeceklerini de vurguladı. Çetin, Göl Mahallesi'nden gelen ve taziye evi isteyen bir grup vatandaşa da taziye evi sözü verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "ÇUKUROVA, ÇALIŞIYOR, ADANA, KAZANIYOR",
Yorumlar
Haber Yazılımı