Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 10:59
 
GÜRSELPAŞA MAHALLESİ HİZMETE DOYDU
Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, Gürselpaşa Mahallesi'nde gerçekleştirdiği kanalizasyon çalışmalarından sonra şimdi de mahallenin içme suyu sorununa çözüm getiriyor.
YAŞAM Haberi
GÜRSELPAŞA MAHALLESİ HİZMETE DOYDU

Hem şehir merkezinde hem de ilçelerde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmalarını olumsuz hava şartlarına rağmen titizlikle sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), kaliteli içme suyu ve kanalizasyon hizmetlerini Adanalılar ile buluşturuyor.

 

Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi'nde kanalizasyon çalışmalarını tamamlayıp içme suyu projesine başlayan ASKİ ekipleri, yeni yapılan bulvarda toplam uzunluğu yaklaşık 2500 metre olan çalışma kapsamında 160 mm çapında PVC boruların döşemesini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda söz konusu proje dahilinde 150 metre uzunluğunda Çatalan ana hattındaki 1400'lük borular da beton kılıf geçirilerek koruma altına alınıyor.

 

KANALİZASYON SORUNU ÇÖZÜLDÜ; SIRA İÇME SUYUNDA

Daha önce de hayata geçirilen başarılı projeler neticesinde mahallenin kanalizasyon ve yağmur suyu sorununa çözüm bulmayı başaran Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün de destekleriyle çözülmedik tek bir sorun bile bırakmayacak.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜRSELPAŞA, MAHALLESİ, HİZMETE, DOYDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı