Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 08:42
 
GÜVEL'DEN ÇGC'YE DESTEK
Adana 23. dönem CHP milletvekili Hulusi Güvel , İş adamı Ali Kaya ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesislerini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
GÜVEL'DEN ÇGC'YE DESTEK

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin Adana yararına projelerde ve faaliyetlerde her zaman yer aldığını gördüklerini belirten Hulusi Güvel ve Ali Kaya, Türkiye'nin içinde bulunduğu ortamda zor şartlarda ayakta duran medya kuruluşlarının desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Güvel ve Kaya, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti yeni sosyal Tesisleri’nin de Adana tanıtımında önemli bir görev üstleneceğini belirterek , ''Bu tesisle Adanalılar ve özellikle basın çalışanları rahatlıkla faydalanacakları bir tesise kavuşmuşlardır. Bizler de elimizden gelen desteği vereceğiz '' dedi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Hulusi Güvel ve Ali Kaya'ya teşekkür ederek, tesislerin yapılacak düzenlemelerle Adana'nın önemli kültür ve sosyal tesislerinden birisi olacağını ifade etti.

Ziyarette ÇGC Mali sekreteri Mutlu Mete, ÇGC üyeleri Vahap Ünkat ve Hamdi Şölen ile AA Bursa eski Bölge Müdürü Metin Özdoğan'da hazır bulundu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜVEL'DEN, ÇGC'YE, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı