Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:34
 
İBADETHANELERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ
Ceyhan Belediyesi temizlik ekipleri, Ramazan öncesi ibadethanelerin temizliğini tamamlayarak, Ramazan ayı boyunca daha hijyenik koşullarda ibadet imkanı sunuyor.
GÜNDEM Haberi
İBADETHANELERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Halkın ibadet yerleri ve çevrelerine yönelik bakım ve temizlik çalışmalarını Ramazan ayı öncesinde başlatan Ceyhan Belediyesi, Merkez Cami başta olmak üzere tüm camileri baştan sona temizledi. Halılar yıkandı, çim biçme, çevre temizliği köşe bucak yapılarak hijyen sağlandı. Cami ve cemevindeki temizlik çalışmaları Ramazan ayı boyunca ve Bayram sonrasında da sürecek. İbadethaneler sıra ile temizlenecek, vatandaşlara daha hijyenik ortamlarda ibadet etme imkanı sağlanacak.

 

“HİJYEN VE TEMİZLİK ÖNEMLİ”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar , “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu koşullarda ibadet edebilmesi için hazırlıklarımızı yaptık. Ramazan ayı boyunca ve bayram sonrasında da hem camilerin hem de cemevimizin bakımını, temizliğini üstleneceğiz. Ramazan ayı boyunca ve bayram sonrasında ekipler tarafından temizlenecek ve daha hijyenik koşullarda ibadet imkanı sunulacak. Vatandaşlarımızın hijyenik koşullarda ibadet edebilmesi bizler için son derece önemli. Ramazan ayının, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İBADETHANELERDE, RAMAZAN, TEMİZLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı