Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 17:26
 
Jülide Sarıeroğlu'nun 10 Ocak Mesajı
Gazetecilik, toplumun aydınlatılmasına, demokratik toplum düzeninin korunmasında önemli bir misyona sahip; ilkeli, tarafsız, sorumlu bir bilinçle icra edilen, zahmetli bir görevdir.
SİYASET Haberi
Jülide Sarıeroğlu'nun 10 Ocak Mesajı

Mesleğini her koşulda ve büyük bir özveri içinde yerine getiren, milletin haber alma özgürlüğünün kesintiye uğramaması adına canla başla çalışan basın mensuplarımız, 15 Temmuz günü her türlü vesayet anlayışının karşısında duran ortak bir tavır sergileyerek üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiştir.

İnanıyorum ki toplumun gözü kulağı olan gazetecilerimizin demokrasimize, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine olan katkıları dün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bu düşüncelerle ülkemizde ve dünyanın dört bir tarafında, çoğu zaman zor şartlar altında halkımızı bilgilendirmek için hayatlarını riske atarak haber üreten yazılı ve görsel medya çalışanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Bu vesile ile görevlerini ifa ederken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarımızı saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Jülide SARIEROĞLU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Adana Milletvekili

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Jülide, Sarıeroğlu'nun, 10, Ocak, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı