Haber Detayı
15 Kasım 2016 - Salı 11:38
 
Kızılay ve Adana Barosu ortaklaşa iyilik projeleri yapacaklar
Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Barosu’nun yeni başkanı Veli Küçük ile yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
SAĞLIK Haberi
Kızılay ve Adana Barosu ortaklaşa iyilik projeleri yapacaklar

Adana Barosu Başkanı Veli Küçük ve yönetimini tebrik eden Saygılı, başarı dileklerini iletti. Baro yöneticlierininde hazır bulunduğu ziyarette Saygılı, Baro Başkanı Küçük’e Kızılay rozeti taktı.

Baro Başkanı Veli Küçük de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ramazan Saygılı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve Kızılay ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde birlikte çalışmak başta kök hücre ve kan gibi önemli projelerde el birliği ile çalışmak bizler içinde çok keyifli olacaktır" dedi.

Ziyarette ayrıca, Türk Kızılayı Adana Şubesi ile Adana Barosu’nun iş birliği yapabileceği konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. 

Saygılı '' birlikte kan bağışı etkinlikleri kök hücre bağışı  etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projelendirip hayata geçirme konusunda görüş birliğine varıldı. iyiliğin bulaşıcı olduğunu söyleyen Saygılı Adana baromuzun değerli yönetici ve üyeleri ile iyiliği büyütüp insanlarımızın kalbine bulaştırma konusunda gayret göstereceğiz '' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızılay, ve, Adana, Barosu, ortaklaşa, iyilik, projeleri, yapacaklar,
Yorumlar
Haber Yazılımı