Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 15:43
 
Kör yolları açarak işler hale getiriyoruz
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kentin dört bir yanında hemşerileri ile buluşarak onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
ADANA BÜYÜK ŞEHİR Haberi
Kör yolları açarak işler hale getiriyoruz

Her gün farklı mahallelerde hemşerileri ile bir araya gelen Başkan Sözlü, hafta sonunu Seyhan’ın Tarsus sınırındaki mahallelerinde geçirdi. Büyükdikili, Karakuyu, Kuyucular, Gerdan ve Zeytinli mahallelerinde kahvehaneleri ziyaret eden Başkan Sözlü, buralarda yaptığı konuşmalarda Adana’da planlamada ve imarda alt yapıyı tamamlamadıktan sonra uygulamaya geçirilen ulaşım projelerinin çözüm oluşturmayacağını bu sebeple Adana Büyükşehir Belediyesi olarak öncelikle imar alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

“YAŞADIĞIMIZ COĞRAFYAYI KIYMETLENDİRİYORUZ”

Adana’da yeni imar alanları açmadıklarını aktaran Başkan Sözlü, on iki yeni bulvarı kente kazandırdıklarını belirtirken “Kör yolları sonsuz hale getiriyoruz. Şehrin gelecek yüz yılını planlamak noktasında gayret sarf ediyoruz. İkinci beş yıllık görev süremizde de hizmetlerimiz aynı özveri ile devam edecek” dedi. Aşağı Seyhan ve Yüreğir düzeltilmediği, yenilenmediği müddetçe Adana’nın değişmeyeceğini söyleyen Başkan Sözlü, “Bu coğrafyada yaşamak için hep bedel ödüyoruz. Üzerimize düşen yaşadığımız coğrafyayı eserlerimizle kıymetlendirmek, Adanalı hemşerilerimizi refah toplumunun parçası haline getirmektir” dedi.

Başkan Sözlü gittiği kahvehanelerden hemşerilerinin tezahüratları ve alkışlarıyla uğurlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kör, yolları, açarak, işler, hale, getiriyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı