Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 12:05
 
Kostümler Giyildi, Makyajlar Yapıldı
Karnaval kapsamında kurulan stantta, ziyaretçilerine sürpriz armağanlar sunan Adana Optimum, kortej yürüyüşünde ise Armillaria Korteji ile ilk sırada yer alacak.
YAŞAM Haberi
Kostümler Giyildi, Makyajlar Yapıldı

ADANA / Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, her yıl Nisan ayının ilk haftasında heyecanla beklenen Uluslararası Portokal Çiçeği Karnavalına Armillaria Korteji ile ilk sırada katılıyor.

 

Nisan ayında portokal çiçeklerinin açıp, etrafa mis kokuların yayılmasıyla birlikte geleneksel olarak düzenlenen karnaval için hazırlıklarını tamamlayan Optimum,  Karnaval kapsamında kurulan stantlarda da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Ziyaretçilerine sürpriz hediyeler sunan Optimum Standı, ilgi odağı olurken, Cumartesi günü gerçekleştirilecek kortej yürüyüşünün yıldızı olmaya aday.

 

Optimum, bu yıl 7'ncisi gerçekleşen Türkiye'nin ilk ve tek sokak karnavalı kapsamındaki ilk şovunu 6 Nisan Cumartesi günü saat 14.30’da AVM’de gerçekleştirecek. Birbirinden ilginç giysileri, uzun tahta bacak şovları  ve makyajları ile karnaval coşkusunu doyasıya yaşatacak olan Optimum, saat 17.00’de ise Ziyaşapaşa şovunu gerçekleştirecek. Optimum, karnavalın en ilgi çekici ekibi olmaya aday Armillaria Korteji  ile ilk sırasında yer alacak. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kostümler, Giyildi,, Makyajlar, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı