Haber Detayı
13 Kasım 2016 - Pazar 14:38
 
Metrelik kebabın mucidi Hasan Kolcuğlu’nun evladı Tarkan Kolcuoğlu, nezih restaurantta Adanalılara lezzet şöleni yaşatıyor.
Metrelik kebap deyince Adana’da akla ilk gelen marka olan Kolcuoğlu Restaurant, göl manzarasına nazır merkez şubesini hizmete açtı.
YAŞAM Haberi
Metrelik kebabın mucidi Hasan Kolcuğlu’nun evladı Tarkan Kolcuoğlu, nezih restaurantta Adanalılara lezzet şöleni yaşatıyor.

Dört nesildir kebapçılık yapan Kolcuoğlu ailesini bu sektörde başarıyla temsil eden Tarkan Kolcuoğlu, 500 kişilik yeni mekanda Adanalı hemşehrilerini yine eşsiz lezzetlerle buluşturdu. Metrelik Adana kebabın mucidi, merhum Hasan Kolcuoğlu’nun çocuklarından usta kebapçı Tarkan Kolcuoğlu ile ortakları Özden Anatça, Ramazan Aygün ve Aytekin Karabulut’un işletmeciliğindeki Kolcuoğlu Restaurant Merkez Şubesi, Seyhan Baraj Gölü kıyısında Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki dinozorlu park kavşağında kebap severleri ağırlamaya başladı. METRELİK KEBAP VE DAHA PEK ÇOK LEZZET VAR Adana kebabın yanı sıra zengin ızgara çeşitlerinin birbirinden lezzetli salatalar ve mezeler eşliğinde sunulduğu Kolcuoğlu Restaurant’ın açılışını ailenin büyüğü Naciye Kolcuoğlu, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Vedat Kolcuoğlu, iş adamları Haki Buhari ve Vedat Sabancı birlikte gerçekleştirdi. Adana’nın en seçkin lezzet duraklarından Kolcuoğlu Restaurant’ın açılışında davetliler metrelik kebapların tadına varırken, Tarkan Kolcuoğlu ile ortaklarını tebrik yağmuruna tuttu. BİR ASIRDIR KEBAPÇI AİLE Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerinde Kolcuoğlu markasıyla Adana kebabını n eşsiz lezzetini ulaştırdıklarını belirten Tarkan Kolcuoğlu “1910 yılından beri, bir asrı aşkın süredir Adana kebabını en lezzetli haliyle sunan Kolcuoğlu ailesi olarak yeni işletmemizde Adanalı hemşehrilerimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz. Adana kebabını gerçek lezzetiyle müşterilerimize sunmanın onuru yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan, salonumuzu şereflendiren hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Metrelik, kebabın, mucidi, Hasan, Kolcuğlu’nun, evladı, Tarkan, Kolcuoğlu,, nezih, restaurantta, Adanalılara, lezzet, şöleni, yaşatıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı