Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 09:33
 
Taşköprü Lions Kulübü’n den İnteraktif Seminer
Adana Taşköprü Lions Kulübü ‘‘Sevimli Patiler’’ projesi kapsamın da ‘’Hayvanları Koruma Günü’’nü Cemal Nardanlı İlkokul’un da DOHAYKO Eğitmeni Avukat Lion Sernur Sayar’ın interaktif sunumuyla 150 öğrenciyle birlikte kutladılar.
YAŞAM Haberi
Taşköprü Lions Kulübü’n den İnteraktif Seminer

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamın da gerçekleşen etkinlikte öğrencilerin sunuma birebir katılmaları ve meraklı sorularına cevap bulmaya çalışmaları seminerin en keyifli tarafı oldu.

Dönem Başkanı LN.Nurcan Özdemir ‘‘Öncelikle hedefimiz iki sınıf öğrencilerine sunum yapmaktı ancak öğrencilerin mutluluğunu merakını gören okul yönetimi diğer iki sınıfa da sunum yapmamızı isteyince sayı 150 öğrenciye çıktı.Biz çok keyif aldık çocuklara bilgi vermek meraklarını gidermeye çalışmak mutluluk verici bu bağlamda Okul yönetimine ve Seyhan Kaymakamlığı’na verdikleri fırsat için çok teşekkür ederiz’’ derken Taşköprü Lions Kulübü’nün ‘’ Kullanmadığınız ilaçlar onlara Şifa Olsun…’’ sloganıyla  sokak hayvanları için yürüttükleri kampanyayı tekrar hatırlattı.

Belirli noktalar da toplanan kullanılmış ilaçlarınızı Denizpet Veteriner Kliniği,Özgecan GBE ve Çocuk kulübü’ne teslim edebilineceği vurgulandı.

Seminer Okul Müdürü’nün Kaymakamlık Teşekkür belgesini Ln.Sernur Sayar’a takdim etmesiyle son buldu.     

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taşköprü, Lions, Kulübü’n, den, İnteraktif, Seminer,
Yorumlar
Haber Yazılımı