Haber Detayı
16 Kasım 2016 - Çarşamba 10:38
 
VALİ DEMİRTAŞ VE ADANA MİLLETVEKİLLERİ ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI AHMET ARSLAN’I ZİYARET ETTİ
Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun ve AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı Ankara’da makamında ziyaret etti.
ADANA VALİLİK Haberi
VALİ DEMİRTAŞ VE ADANA MİLLETVEKİLLERİ ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI AHMET ARSLAN’I ZİYARET ETTİ

Vali Demirtaş ve beraberindeki heyet üyeleri, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyaretlerinde, Adana’nın genel durumu hakkında ayrıntılı bilgiler verdi ve beklentileri dile getirdi.

 

Vali Mahmut Demirtaş ve Milletvekillerinin ziyaretlerinden büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, hükümet olarak Adana’nın kamu yatırımlarında hak ettiği payı almasına büyük önem verdikleri söyledi.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan,  kentin gelişimi amacıyla gösterdikleri hassasiyetten dolayı heyet üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, DEMİRTAŞ, VE, ADANA, MİLLETVEKİLLERİ, ULAŞTIRMA,, DENİZCİLİK, VE, HABERLEŞME, BAKANI, AHMET, ARSLAN’I, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı