GÜNDEM

3 gün içinde Yapı Kredi’ye başvuran emeklinin cebi dolacak! 10 bin TL’ye varan ek ödeme veriliyor

Yapı Kredi’den Ekim ayının son duyurusu geldi. 3 gün içinde başvuru yapana ödeme var. Yapı Kredi emekliye 10 bin TL ek ödeme detayları haberimizde…

3 gün içinde Yapı Kredi’ye başvuran emeklinin cebi dolacak! 10 bin TL’ye varan ek ödeme veriliyor. Ekim ayının son günleri yaklaşırken bankalar arasında emekli promosyon rekabeti de kızışıyor. Yapı Kredi Bankası zaten uzun süreden beri yüksek emekli promosyon ödemeleri ile dikkat çeken bankalar arasında yer alıyordu. Ekim ayında da yine en yüksek Maaş promosyonu ödemelerini yapan Yapı Kredi Bankası, Emeklilik Paketi fırsatlarını duyurdu. Kampanya kapsamında 3 gün içinde başvuru yapan emeklilere 10 bin liraya varan ek ödeme yapılacak.

Bankalar, Ekim ayında da promosyon rekabetine ara vermeden devam ediyor. hem kamu bankalarından Hem de özel bankalardan maaşını taşıyan Emekliye promosyon ödemelerinin yanında ek fırsatlar sunuluyor. Yapı Kredi Bankası da ay sonuna doğru yepyeni bir atakla daha gündeme geldi. Maaşını Yapı Kredi Bankası’na Taşıyan emeklinin cebi dolacak. Yapı Kredi den emekli promosyon ödemeleri ile ilgili bugün son duyuru yapıldı. yüksek promosyon almak isteyen tüm emekliler Yapı Kredi’nin bu kampanyasını kaçırmasın. Çünkü başvuru için sadece 3 gün süre kaldı.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 7750 TL OLDU

Yapı Kredi Bankası’nın SGK ile yaptığı anlaşma doğrultusunda emeklilik paketi kampanyası başladı. maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren SSK ve BAĞ-KUR ve memur emeklisi emekliler doğrudan 7750 TL nakit promosyon almaya hak kazanacak. ancak Yapı Kredi’nin promosyon kampanyası bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda emekli tanıdığımı da bankaya getirenler kişi başı 250 TL nakit ödül alacak.

TOPLAM 2500 TL EK ÖDEME

Yapı Kredi Bankası’nın referans kampanyası sadece emekliler için değil aynı zamanda Yapı Kredi müşterisi olacak herkes için geçerli. Yani referans kampanyası kapsamında getirdiğiniz yakınınızın emekli olması şartı aranmıyor. Bu kampanya kapsamında da 2500 liraya varan nakit ödül veriliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın kampanyası hem halihazırda emekli aylığı alanlar Hem de yeni emekli olanlar için geçerli. emeklilik hakkını kazanan herkes Yapı Kredi Bankası’na başvuru yaparak maaşını bankadan alma ve promosyon kazanma fırsatına sahip oluyor.

EMEKLİ MAAŞINI YAPI KREDİ BANKASI’NA TAŞIMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Peki emekli maaş promosyonu almak için maaşınızı Yapı Kredi Bankası’na nasıl taşırsınız? Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek, Yapı Kredi mobil bankacılık hizmetleri üzerinden, Yapı Kredi bireysel internet şubesi üzerinden ve telefon bankacılığı üzerinden kolaylıkla Yapı Kredi müşterisi olabilirsiniz. Aynı zamanda e-devlet üzerinden ve SGK aracılığı ile de maaşınızı Yapı Kredi Bankası’na taşımanız mümkün.

Başa dön tuşu