GÜNDEM

30 bin TL’ye yükseldi! Maaş promosyonunda heyecanlandıran gelişme

Maaş promosyonunda yeni gelişme! O banka 30.000 TL net promosyon ödeyecek. Haberi alan çalışanlar havalara uçtu.

Bankaların hem emeklilere hem de kamu çalışanlarına ödedikleri maaş promosyonunda peşpeşe yeni haberler gelmeye devam ediyor. Özel sektör ve kamu kuruluşlarında çalışanlar da artık bankalardan promosyon ödemesi alabiliyor. yeni habere göre o banka 30.000 TL net promosyon ödemesi yapacak. Ödemeler 15 Aralık’ta hesaplara yatacak. promosyonda sevindiren gelişme ile ilgili detaylar haberimizde…

Emekliler, kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için promosyon heyecanı Kasım ayında da artarak devam ediyor. birçok kamu kurum ve kuruluşu peş peşe yeni promosyon anlaşmalarını duyuruyor. bir promosyon duyurusu da Bursa Uludağ Üniversitesi yönetimi tarafından yapıldı. çalışanları için Türkiye Ekonomi Bankası ile masaya oturan Uludağ Üniversitesi yönetimi, 30.000 TL promosyon anlaşması için protokol imzaladı. Yani Uludağ Üniversitesi çalışanlarına 30 bin TL Maaş promosyonu verilecek.

15 ARALIK’TA HESAPLARA YATACAK

Bursa Uludağ Üniversitesi çalışanları için yapılan promosyon görüşmeleri BUÜ Senato Salonu’nda gerçekleşti. Görüşmelere TEB Marmara Bölge Müdürlüğü Direktörü Ersin Sağlam, TEB Perakende Bankacılık Bölge Satış Müdürü Yunus Olgaç, Rektör Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adem Doğangün, Prof. Dr. İrfan Kırıştıoğlu, Üniversite Genel Sekreteri Osman Dikmen ve BUÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanı Kamuran Üstün katıldı. Yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanınca Protokolü imzalandı. İmza töreninde ödemelerin 15 Aralık tarihinde tek seferde net olarak çalışanların hesabına geçeceği bildirildi.

30.000 TL ÖDEME YAPILACAK

Türkiye Ekonomi Bankası ve Uludağ Üniversitesi yönetimi arasında imzalanan protokol gereğince Uludağ Üniversitesi çalışanları için Maaş promosyonu 30.000 TL olacak. Promosyon ödemesi 15 Aralık’ta ve tek seferde çalışanların hesabına geçecek nokta çalışanlar sözleşme gereğince maaşlarını bundan sonra Türkiye Ekonomi Bankası’ndan alacak.

Başa dön tuşu