GÜNDEM

3500 TL üstü maaş alan emekli hemen Denizbank’a koşsun! Promosyonu ilk kez bu kadar arttırdı

DenizBank’tan emekliye kasım ayı sürpriz. Promosyonu ilk kez bu kadar yükseltti. 3500 TL ve üstü maaş alan emekli hemen DenizBank’ın kapısını çalsın.

3500 TL üstü maaş alan emekli hemen Denizbank’a koşsun! Promosyonu ilk kez bu kadar arttırdı. Emekli maaş promosyonu yarışı Kasım ayında da devam ediyor. Özellikle SGK’nın yeni yaptığı anlaşmanın ardından emekliler için Birçok banka cazip teklifler sunuyor. Son teklifini veren banka ise DenizBank’a oldu. 3500 TL ve üstü maaş alan emekliler DenizBank’a başvuru yapmaları durumunda ödemeleri hemen hesaplarına geçecek. 3 yıllık maaş taahhüdü karşılığında DenizBank’ın yeni teklifi geçerli olacak. DenizBank’ın kasım ayı promosyon ücretleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Denizbank, Kasım ayının gelmesi ile birlikte emekli maaş promosyonu ödemelerini güncelledi. Kasım ayında maaşını taşıyan ve Denizbank müşterisi olarak 3 yıl kalma sözü veren emekliler artık daha yüksek promosyon ödemesi alacak. zaten Temmuz ayının başından bu yana büyük bir rekabete sahne olan promosyon rakamları SGK tarafından yapılan yeni anlaşma ile birlikte daha da artacak gibi görünüyor. Bu konuda ilk adımı atan banka Denizbank oldu.

EMEKLİ PROMOSYONU YÜKSELTİLDİ

Denizbank, diğer 18 banka gibi SGK ile Yeni promosyon sözleşmesi imzaladı. Böylece kasım ayı emekli maaş promosyonu rakamları da yükselmiş oldu. 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olan yeni protokole göre DenizBank müşterilerine 5000 TL Maaş promosyonu ödemesi yapacak. Başvurular Denizbank şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilecek. 3500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda kampanyaya dahil olabilecek.

DENİZBANK GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Kasım ayından itibaren promosyon rakamlarını güncelleyen Denizbank resmi internet sitesi üzerinden güncel promosyon ücretlerine duyurdu. Denizbank promosyon ücretleri şu şekilde;

– Emekli aylığı 3.500-7.500 TL arasında olanlara 3.500 TL,

– Emekli aylığı 7.500-10.000 TL arasında olanlara 4.500 TL,

– Emekli aylığı 10.000 TL’nin üzerinde olanlara da 5 bin TL ödeme yapılacak.

Söz konusu promosyon ödemeleri üç senelik peşin olarak ödenecek.

Kasım ayı sonuna kadar kampanya devam edecek. Başvuru yapmak için geç kalmayın.

Başa dön tuşu