GÜNDEM

5 bankada büyük deprem! TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank art arda açıkladı! İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde düşük faiz dönemi!

5 bankada haftanın ilk günü faiz depremi yaşanıyor. TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank güncel faiz oranları belli oldu. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde düşük faiz süreci başlıyor.

Acil nakit ihtiyacı olanlara bankalardan yeni haber var. 5 banka bugün peş peşe yeni faiz oranlarını yayınladı. Hem özel bankalar hem de kamu bankaları nakit ihtiyaçlarınızı düşük faizli kredi kampanyaları ile karşılayacak. Başvuru şartları kolaylaştırıldı, herkesin ihtiyacına uygun kredi seçenekleri var. 36 aya varan vade ve düşük faiz seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat ve Vakıfbank güncel kredi faiz oranları ne? İşte bankaların İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde güncel faiz oranları…

Acil nakit ihtiyacı olanlar Eylül ayına kredi faiz oranlarını merakla takip ediyor. Tüm ihtiyaçları için bankaların yolunu tutanlara özel bankalar ve devlet bankaları konut taşıt ve bireysel ihtiyaç kredilerinde çok uygun faiz oranları sunuyor. Her bankaya göre faiz oranları farklılık gösterse de özellikle kamu bankalarında daha düşük faizli kredi seçenekleri bulmak mümkün. Aynı zamanda Kredi notuna göre de faiz oranları değişebiliyor. Peki düşük faizli kredi veren bankalar hangileri? Hangi bankalar konut, ihtiyaç ve taşıt kredisinde en düşük faizi sunuyor? İşte bankaların güncel kredi faiz oranları…

EYLÜL AYI GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Eylül ayında bankalardan bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kullanmak isteyenler için güncel faiz oranları belli oldu. Haftanın ilk gününde tam 5 bankadan peş peşe düşük faizli kredi açıklaması geldi. Peki, hangi banka en düşük faizli kredi veriyor? İşte bankaların güncel taşıt konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları:

ING Türkiye güncel kredi faiz oranı 2,34

QNB Finansbank güncel kredi faiz oranı 1,74

Yapı Kredi güncel kredi faiz oranı 2,84

Garanti BBVA güncel kredi faiz oranı 2,50

Kuveyt Türk güncel kredi faiz oranı 2,35

TEB güncel kredi faiz oranı 1,64

DEVLET BANKALARININ GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Eylül ayında en düşük faizli kredi veren bankalar arasında yine Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankaları yer alıyor. Bu bankaların İhtiyaç kredisinde güncel faiz oranları yüzde 1,89 oranında olurken taşıt ve konut kredisinde ise faiz oranları yüzde 1,69 oldu.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankaların düşük faizli kredi kampanyalarını süresi var. Bu sebeple düşük faizli kredi almak isteyenlerin Eylül ayı sonuna kadar seçtikleri bankaya giderek başvuru yapmaları gerekiyor. Düşük faizli kredi başvurusu yapmak için bankaların mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetlerinin yanı sıra SMS ile kredi başvurusu sistemlerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın banka şubesine giderek de düşük faizli kredi başvurusu yapmak mümkün.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bankalardan düşük faizli kredi kullanmak için istenen başvuru şartlarına da uygun olmak gerekiyor. Banka kredisi genel başvuru şartları ise; 18 yaşından büyük olmak, TC vatandaşı olmak, Kredi puanı 1200 ve üstü olmak, gelir belgesine sahip olmak.

Başa dön tuşu