GÜNDEM

50.000 TL, 100.000 TL, 150.000 TL acil nakit ihtiyacı olanlara bomba haber! Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti az önce duyurdu!

Acil nakit ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını bankalar aracılığı ile karşılamak isteyenler güncel kredi faiz oranları listesini merak ediyor. Merakla araştırılan konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları belli oldu.

Acil nakit ihtiyacı için kredi çekmek isteyen vatandaşlara bankalardan güzel haber geldi. Günlük olarak bankaların kredi faiz oranlarını takip eden vatandaşlar bu faiz indirimi ile birlikte tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılayacak. Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Son dakika kredi faiz indirimi açıklaması yaptı. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunan bankalar, çok düşük faizli binlerce lira krediye sizlere sağlıyor. Peki, güncel kredi faiz oranları ne kadar? 6 Eylül 2022 bankaların güncel taşıt konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları haberimizde…

Acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların güncel kredi faiz oranları haberlerini yakından takip ediyorlar. Özellikle düşük faizli kredi veren Bankalara olan ilgi son derece yoğun. Son dönemlerde artan ihtiyaçlar nedeniyle bankalarda vatandaşları uygun koşullarda Kredi sunmayı sürdürüyor. Bugün de birçok bankadan güncel faiz oranları listesi yayınlandı. Taşıt konut ve ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınız için mutlaka bu bankaların faiz oranlarına göz atmayı ihmal etmeyin.  Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti 6 Eylül 2022 güncel faiz oranları ve en düşük faizli kredi veren banka haberimizde…

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Devletin bankalarından olan Ziraat Bankası en düşük faizli kredi veren banka olarak biliniyor. Ziraat Bankası’nın Eylül ayı için yeni kredi faiz oranları duyuruldu. Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler yüzde 1.79, taşıt kredisi kullanmak isteyenler yüzde 1.59 ve konut kredisi kullanmak isteyenler yüzde 1.29 faiz oranı ile kredi alabilecek. Ziraat Bankası kredi detayları için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HALKBANK GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Yine kamu bankaları arasında bulunan Halkbank’ta müşterilerine çok uygun faiz oranları ile taşıt konut ve ihtiyaç kredisi kampanyaları yapıyor. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için Halkbank’ın güncel kredi faiz oranları şöyle; İhtiyaç kredisi: %1,89, Taşıt kredisi: %1,59, Konut kredisi: %1,20. Halkbank düşük faizli kredi başvurusu yapmak isteyenler en yakın Halkbank şubesine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru koşulları ile ilgili Detaylara ulaşabilirsiniz.

AKBANK GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Kamu bankalarının yanında özel bankalarda kredi faiz oranlarını düşürdü. O bankalardan biri de en köklü özel bankalardan olan Akbank oldu. Taşıt İhtiyaç ve konut kredisi kampanyaların hız kesmeden sürdüren Akbank, Eylül ayına özel düşük faizli kredi kampanyası yapıyor. Akbank güncel kredi faiz oranları şu şekilde; İhtiyaç kredisi: %2,12,  Taşıt kredisi: % 2,05, Konut kredisi: %2,08. Akbank’ın güncel kampanyaları için resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz.

HSBC GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Düşük faizli kredi denilince akla gelen diğer bir adreste HSBC. Nakit ihtiyacı olanlar bu bankaya başvuru yaparak düşük faizli kredi kullanma şansını elde edebilir. HSBC güncel kredi faiz oranları ise şöyle; İhtiyaç kredisi: %2,57, Taşıt kredisi: %3,79, Konut kredisi: %3,79…

Başa dön tuşu