GÜNDEM

50 bin TL düşük faizli emekli kredisi az önce duyuruldu! 3 banka kredi faiz oranlarını 0,69 olarak belirledi, emekli bayram edecek

3 bankadan emekliye düşük faizli kredi müjdesi! Faiz oranları dibe çekildi, hemen başvuran anında 50 bin TL alacak. Üstelik 3 ay ödeme erteleme de var.

Milyonlarca emekliye düşük faizli kolay kredi müjdesi geldi. 3 devlet bankası güçlerini birleştirdi emeklilere tam 50.000 TL ihtiyaç kredisi sağlıyor. Başvuru yapan emekliler anında herhangi bir kefil göstermeden kredi alma şansına sahip oluyor. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank Az önce resmi internet siteleri üzerinden yeni kampanyalarını paylaştı. Emekliye düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi de son derece yüksek. Peki, kimler düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilir? Emekli düşük faizli kredi kampanyasının Tüm detayları haberimizde…

50 bin TL düşük faizli emekli kredisi az önce duyuruldu! 3 banka kredi faiz oranlarını 0,69 olarak belirledi, emekli bayram edecek

Biyoloji emekli vatandaş özellikle artan Hayat pahalılığı nedeniyle zor günler geçiriyor. Emeklilerin hayatını biraz da olsa kolaylaştırmak için bankalardan çeşit çeşit kampanyalar yapılıyor. Bunlardan biri de emekli maaş promosyon ödemeleri. Özellikle kamu bankaları ise kredi kampanyaları ile emeklilere destek olmayı tercih ediyor. Kamu bankalarından bugün emekli vatandaşlar için yeni bir müjde daha duyuruldu. Tam 50 bin TL kolay kredi imkanı başladı. Emekliye Kredi müjdesi veren Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank son dönemlerde Maaş promosyonu nedeniyle yaşanan küskünlüğü ortadan kaldırmak istiyor. Başvuru yapmak isteyen emekliler için şartlar üç kamu bankasının resmi internet sitesi üzerinden ilan edildi. Gelin isterseniz emekliye kolay kredi veren kamu bankalarının faiz oranlarına yakından bakalım.

KAMU BANKALARINDAN EMEKLİYE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Emekliye düşük faizli kredi veren kamu bankaları sık sık araştırılıyor. 3 ay ödeme erteleme ve 36 ay vade seçenekleri ile devlet bankalarından emekli için yeni bir kredi kampanyası daha başladı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Emekliye kredi veren devlet bankaları olurken aynı zamanda kredi kampanyaları düşük faizli olarak yapılıyor. Emeklinin sadece başvurusu yetiyor 5 dakika içerisinde kredi başvurusu onay oluyor. Bankalar bu sabah resmi internet siteleri üzerinden düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detaylarını paylaştı.

KAMU BANKALARINA DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Düşük faizli emekli kredisi almak isteyen vatandaşların Ziraat Bankası, VakıfBank ve halk Bankası aracılığı ile başvuru işlemlerini yapabiliyor. Özellikle ihtiyaçlarını arttığı Şu günlerde bankalara başvuru yapmak için şubeye gitmeye de gerek yok. Mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile başvurunun yanı sıra SMS ile kredi başvurusu yapmak da mümkün. 50.000 TL’ye Varan düşük faizli emekli kredisi almak istiyorsanız tercih ettiğiniz devlet bankasının resmi internet sitesini ziyaret ederek SMS ile kredi başvuru numaralarını alabilirsiniz.

50.000 TL’YE KADAR KOLAY KREDİ

Devlet bankaları emekli kredisi olarak 50.000 TL’ye kadar limit veriyor. Üstelik 50 bin TL’ye kadar kullanacağınız bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarında faiz oranı yüzde 0,69 olarak belirlendi. Kampanyadan faydalanmak isteyen emekliler 36 ay vadeli olarak bu Kredi paketini değerlendiriliyor. Aynı zamanda kolay kredi kampanyası kapsamında 3 ay ödeme erteleme seçenekleri de bulunuyor. Başvurularınızı kendi bütçenize göre ayarlayarak yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu