GÜNDEM

50 bin TL’ye kadar borcunuz siliniyor! O banka bu sabah resmi açıklama yaptı, başvuru süreci devam ediyor

Bankalara borcu olanları borç yükünden kurtaracak açıklama! O banka 50 bin TL’ye kadar olan tüm borçları siliyor. İşte şartlar…

Ekonomik kriz ve birlikte kişilerin Bankalara olan borçları katlanarak artmaya devam ediyor. Ev kirası, Faturalar ve diğer masraflar derken kredi borçları ne yazık ki ödemiyor. Bankalara olan borçları biriken vatandaşları için o bankadan bu sabah güzel haber geldi. Gecikmede olan kredi borçlarını ödemek üzere bankaya borç transferi yaparak tüm büyüklerinizden kurtulabilirsiniz. Başka bankalarda olan borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak ve aynı zamanda borç transfer kredisini düşük faizli olarak kullanmak mümkün.

Yapı Kredi Bankası, hem müşterilerine Hem de yeni müşteri olacaklara önemli bir duyuru yaptı. 50.000 TL’ye kadar olan borçlarımızı Yapı Kredi çatısı altında toplamanız durumunda borçlarını siliniyor. Biriken borçlarınızı düşük faizli kredi kampanyaları ile kapatma imkanı veriliyor. Özellikle ekonomik kriz sürecinde bankalara olan borçlarını ödeyemeyenler başvuru yapmaları halinde Yapı Kredi’nin bu fırsatını değerlendirebilecek. Gecikmede borcunuz varsa hiç düşünmeyin. Hemen Yapı Kredi borç transferi kredisi imkanlarından faydalanarak tek bir çatı altında borcunuzu toplayın ve düşük faizli kredi kampanyası kapsamında ödeme fırsatını elde edin. Yapı Kredi borç transferi kredisi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

DÜŞÜK FAİZ AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN

Yapı Kredi Bankası, ekonomik kriz sürecinde bunalan ve borçlarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlar için kıyak geçiyor. 50.000 TL’ye kadar borçlarınızı Yapı Kredi’ye taşımanız ve borç transfer kredisi imkânlarından faydalanmanız halinde uygun faiz oranları ile borçlarınızı ödeme fırsatına sahip oluyorsunuz. Yapı Kredi borç transferi kredisi tüm bankalardan yapılacak olan transferler için geçerli. Ayrıca tüm kredi borçlarınızı taşıyabilirsiniz ancak üst limit 50.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca borç kapatma kredisi imkanı da veren Yapı Kredi bu pakette daha yüksek limit sunuyor.

BAŞVURU KOŞULLARI BİLDİRİLDİ

Borç kapatma kredisi fırsatlarından faydalanmak isteyenler için Yapı Kredi’nin resmi internet sitesi üzerinden başvuru koşullarına ilişkin açıklama yapıldı. Yapı Kredi’nin yaptığı açıklamaya göre farklı bankalara çeşitli tutarlarda borcu olanlar tek bir çatı altında yani Yapı Kredi Bankası’nda toplayarak borç kapatma kredisi fırsatından faydalanabiliyor. Düşük faizli olarak sunulan borç transfer kredisinde ön onaylı limit bulunuyor. Yani başvuru işlemlerini önceden mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da Yapı Kredi şubelerinden yapmanız gerekiyor. Ön onay aldıktan sonra ise doğrudan şubeye giderek tamamen transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ŞARTLAR NELER?

Yapı Kredi borç transferi kredisinde şartlar banka tarafından belirlendi. Öncelikle Bankalara borcunuz olabilir ancak kredi notunuzun düşük olmaması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası bu konuda yaptığı duyuruda kara listeye girmemiş olma şartı arandığını bildirdi. Zaten borç transfer kredisinin amacı borçlarınızı kapatmak olduğu için borçlu olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, düzenli bir gelire sahip olmak, Kredi notunun 1200 puan ve üstü olması bankanın istediği diğer şartlar arasında yer alıyor. Yapı Kredi Bankası’nın borç transfer ve borç kapatma kredileri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu