MEDYA

6 aylık hamile Fahriye Evcen’den korkutan paylaşım! Kara bulutlar peşini bırakmıyor

Fahriye Evcen ikinci çocuğuna 6 aylık hamile. Ünlü oyuncunun sosyal medyadan yaptığı paylaşım endişe yarattı. Talihsizlikler peşlerini bırakmıyor.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti 3 ay sonra 2 bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanıyor. Sosyal medyadan da sık sık paylaşım yapan ünlü oyuncunun bu defa yaptığı paylaşım hayranlarını korkuttu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in çocukları Karan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tarih siz bir kaza geçirdi. Oğlunun o halini paylaşan Fahriye Evcen’e Geçmiş olsun mesajları yağdı. Peki, Karan’a ne oldu?

Fahriye Evcen, kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile Çalıkuşu dizisinde tanışmış ve 2017 yılında Dünya evine girmişti. Bu evlilikten bir çocukları bulunan çift Şimdi de 2. bebeklerini bekliyor. Ancak 6 aylık hamile olan Fahriye Evcen’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım hayranlarını korkuttu. Ünlü oyuncu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sırasında 3 yaşındaki oğlu Karan’ın geçirdiği talihsiz kazayı sevenleri ile paylaştı.

KARAN TALİHSİZ BİR KAZA GEÇİRDİ

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin oğlu Karan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşarken talihsiz bir kaza geçirdi. Alınan bilgiye göre küçük Karan, bayram coşkusuna kendini fazla kaptırınca elindeki bayrağın sopası gözüne battı. Fahriye Evcen oğlunun son halini sosyal medya hesabından paylaştı.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Fahriye Evcen, 29 Ekim kutlamaları sırasında başlarından geçen talihsiz kazayı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Oğlu Karan ile birlikte kutlamalara katılan ünlü oyuncu Karan’ın elindeki bayrağın çubuğunun gözüne girdiğini söyledi. Oğlunun fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından da paylaşan güzel oyuncuya Geçmiş olsun yorumları yağdı.

Başa dön tuşu