GÜNDEM

7 gün içinde başvuru yapan alacak! Akbank hesaplara 1000 TL karşılıksız ödeme yapıyor

Akbank’tan milyonlarca müşterisine 1000 TL karşılıksız ödeme müjdesi. Kasım ayında başvuru yapanlar karşılıksız ve geri ödemesiz nakit destek alabilecek.

7 gün içinde başvuru yapan alacak! Akbank hesaplara 1000 TL karşılıksız ödeme yapıyor. Akbank, müşterilerine avantajlı kampanyalarla hizmet vermeye devam ediyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden bugün yapılan açıklamada 7 gün içinde başvuru yapanlara 1000 TL karşılıksız ödeme yapılacağı bildirildi. Kampanya kapsamında kazanılan nakit ödül paralar ise Kasım ayının sonuna kadar kullanılabilecek. Akbank tüm müşterilerine 1000 TL karşılıksız ödeme verecek. Kampanya şartları ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

Akbank, Kasım ayının gelmesi ile birlikte müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Bankanın resmi internet sitesinden Bugün yine tüm müşterilere yönelik bir duyuru paylaşıldı. Akbank müşterisi olanlar bin TL ödül kazanma fırsatına sahip olacak. Ancak kampanyaya katılmak için 7 gün içerisinde başvuru yapmak gerekiyor. Aynı zamanda kampanyadan faydalanmanın farklı koşulları da bulunuyor. Akbank 1000 TL hediye para kampanyası ile ilgili merak edilen Herşey haberimizin devamında…

7 GÜN İÇİNDE BAŞVURU YAPMAK GEREKİYOR

Akbank Axess kullanıcıları için başlattığı yeni kampanyası için başvuru suresini 7 gün olarak belirledi. Yani Kasım ayının ilk haftasında başvuru yapanlar Bu avantajı kampanyadan faydalanabilecek. 1000 TL ve üzeri harcamalara için 200 TL hediye para gelecek ve toplamda 1000 TL kazanma fırsatı olacak. Akbank’ın bu kampanyasında kazanılan paralar ise 30 Kasım 2022 tarihine kadar kullanılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK SORU

Akbank’ın 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyasına Axess asıl kredi kartı kullanıcıları başvuru yapabilecek. Başvuru işlemleri İletişim Merkezleri üzerinden, ATM’lerden, şubelerden ya da Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, axess.com.tr adreslerinden yapılabilecek. Kullanıcıların başvuru formunu Online olarak doldurduktan sonra kartın dijital kullanımına açılmasını da onaylanması gerekecek. Gerekli şartları Taşıyan kullanıcıların kazandıkları hediye para ödemeleri bir hafta içerisinde hesaplarına yatırılacak ve 30 Kasım tarihine kadar kullanılması gerekecek.

Başa dön tuşu