MEDYA

Acun Ilıcalı işten kovulmuştu! Semih Öztürk’ten kötü haber geldi, gözler onu aradı ama yoktu

Survivor ekstra sunucusu Semih Öztürk’ün evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Kurretülayn Matur’un açıklamaları sebebiyle Acun Ilıcalı’nın işine son verdiği Semih Öztürk eşinin doğum günü kutlamasına katılmadı.

Ütopya ve Survivor yarışmaları ile adını duyuran olduktan sonra TV8 de işe başlayan ve Survivor ekstra yorumcusu olan Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur başını yakmıştı. Eşinin yaptığı bir paylaşım nedeniyle Acun Ilıcalı Semih Öztürk’ün işine son vermişti. Geçtiğimiz sezon Survivor Ekstra’da yer almayan seni Öztürk paylaşımlarını sosyal medya üzerinden yapmaya devam etmişti. Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur’un evliliği ile ilgili çok önemli bir iddia gündeme geldi.

Evliliklerinde krizi olduğu iddia edildi

Ütopya programında 2014 yılında birlikte yarışan ve burada başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur 2020 yılında gözlerden uzak bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü çiftin evliliklerinde kriz olduğu iddiaları gündeme geldi. İkilinin bazı fikir ayrılıkları yaşadıkları ve boşanma arefesinde oldukları öne sürüldü.

O fotoğraf ele verdi

Semih Öztürk eşi Kurretülayn Matur’un dün akşam yapılan doğum günü kutlamasına katılmadı. Sosyal medya kullanıcıları Kurretülayn Matur’un paylaştığı bir fotoğrafta o detayı gözden kaçırmadı. Ayrıca Semih Öztürk’ün eşinin doğum günü ile ilgili herhangi bir paylaşım yapmaması da dikkat çekti. Çiftin evliliğindeki krizin büyüdüğü de bu iddialarla birlikte daha da alevlendi.

Başa dön tuşu