MEDYA

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz İbrahim Tatlıses taklidiyle tepki çekti

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’ın Cadılar Bayramı paylaşımına tepki yağdı. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kostümünü başına geçiren ve şarkı söylemeye başlayan Yılmaz, Tatlıses’in uğradığı silahlı saldırı sonucu felç kalan kolunu da taklit etti. Zeynep Yılmaz’ın bu hareketi tepki topladı. Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili çok sayıda yorum geldi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve Leyla ile Yasemin’in annesi Zeynep Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla tepkileri üzerine çekti. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü ismin son olarak Cadılar Bayramı konseptiyle yaptığı paylaşıma tepkiler çığ gibi büyüdü. Yılmaz’ın ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in felç kalan kolunu taklit etmesi ve yaptığı hareketler eleştiri aldı.

İBRAHİM TATLISES TAKLİDİ KIZDIRDI

Zeynep Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı Cadılar Bayramı paylaşımıyla tepki topladı. İbrahim Tatlıses kostümünü başına geçiren ve usta sanatçının şarkısı eşliğinde eğlendikleri anları ‘Bize her gün Halloween’ notuyla paylaşan Yılmaz’ın yaptığı el hareketi ise tepkilere neden oldu.

FELÇLİ KOLUNUN TAKLİDİNİ YAPTI

Yılmaz’ın paylaşımında yaptığı kol hareketi dikkatli gözlerden kaçmazken bu olay sosyal medyanın da gündemine oturdu. Tatlıses’in uğradığı silahlı saldırının ardından geçirdiği beyin ameliyatı sonrasında bir kolu felçli kalmıştı. Zeynep Yılmaz’ın da Tatlıses’in felçli kolunun taklidini yaptığı ve bu hareketinden dolayı özür dilemesi gerektiği yorumları geldi.

SEREN SERENGİL’DEN TEPKİ

Sosyal medyanın gündemine oturan görüntülere tepkiler çığ gibi büyüdü. Söz konusu olaya bir tepki de Seren Serengil’den geldi. Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında Zeynep Yılmaz’ın yaptığı taklidi eleştiren Serengil, bu hareketi ayıpladı ve İbrahim Tatlıses’ten özür dilemesi gerektiğini dile getirdi.

Başa dön tuşu