BÜYÜKŞEHİR

Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne bağlantı yolu yapılıyor

Adana’da yapımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne bağlantı yolu yapılıyor. Yolun yapımı sırasında Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki Dr. Mithat Özsan Bulvarı’nın bir kısmı trafiğe kapatıldı. Ancak 30 Eylül’de çalışmalarının tamamlanacağının açıklanmasına rağmen hala yolun kapalı olması vatandaşları isyan ettirdi.

Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yapılan bağlantı yolu sebebiyle Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki Dr. Mithat Özsan Bulvarı’nın bir kısmı trafiğe kapatılmıştı. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yolun yapımının 30 Eylül’de tamamlanacağı açıklanmıştı ancak çalışmalar hala bitmedi.  Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki Dr. Mithat Özsan Bulvarı’nın kapalı olması nedeniyle vatandaşlar bazı bölgelerde trafik yoğunluğu oluşmasına isyan etti.

SÖZ VERİLEN TARİHİ 1 AY GEÇTİ

Adana Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çalışmaları kapsamında yapılan bağlantı yolu için  1 Ağustos – 30 Eylül tarihleri aralığında zaman vermişti. Ancak söz verilen tarihin üstünden bir ay geçmesine rağmen yol yapım çalışmaları hala tamamlanmadı. Yolun bazı bölümlerinin trafiğe kapalı olması nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Yoğun trafikten bunalan Adanalılar ise bir an önce çalışmaların bitmesini ve yolun açılmasını istiyor.

Başa dön tuşu