BÜYÜKŞEHİR

Adana Büyükşehir Belediyesi sınav haftasında öğrencilere tam destek veriyor

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere sınav haftasında tam destek veriliyor. Belediyenin hayata geçirdiği İnce Mehmet halk kütüphanesinde 24 saat aralıksız hizmete devam ediyor. Belediye ekipleri kütüphanede ders çalışan öğrencilere sıcak çorba da ikram ediyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan İnce Mehmet Halk Kütüphanesi özellikle sınav döneminde öğrencilerin imdadına yetişiyor. 24 saat aralıksız hizmet veren kütüphanede belediye ekipleri de ders çalışan öğrencilere sıcak çorba ikram ediyor.

Sınırsız internet erişimi, 30 bilgisayarı, 200 kişilik kapasitesi, 17.000 kitap ve Seminer Salonu ile öğrenciler kütüphane aracılığı ile bilgiye daha rahat ulaşıyor ve ders çalışma şansı elde ediyor. Özellikle 1-13 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan sınav haftasında kütüphane 24 saat aralıksız hizmete açık olacak. Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri kütüphanede sınavlara hazırlanan ve ders çalışan öğrencilere sıcak çorba ikramı da yapıyor. Yoğun ders çalışma temposu arasında kendilerine sıcak çorba ikram edilmesinden mutlu olduklarını söyleyen öğrenciler bu sayede güç bulduklarını dile getiriyor.

Başa dön tuşu