BÜYÜKŞEHİR

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi’nin ortaklaşa yapacağı parkın temel atma töreni yapıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi işbirliği ile yapılacak olan Karayusuflu Mahalle merkezi ve Karayusuflu Merkez Parkı’nın temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan belediye başkanı Akif Kemal Akay da katıldı.

Seyhan Belediyesi Adana Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılacak olan Karayusuflu Mahalle merkezi ve Karayusuflu Merkez Parkı için temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene katılan isimler arasında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, CHP kadın ve gençlik kolları başkanları, Millet İttifakı’na bağlı siyasi partilerin il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar vardı.

Borçsuz olarak gerçekleştireceğiz

Törende konuşma yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, batmış bir belediyeyi devre aldığını belirterek milletin parasını çok iyi kullandıklarını ve Mali disiplini sağlayarak adeta bir mali mucizeye imza attıklarını söyledi noksa Zeydan Karalar açıklamasının devamında ise “Yıllık geliri 1 milyar 100 milyon liradan 4 buçuk milyar liraya çıkardıklarını, 4 buçuk milyar liralık borcu da aşağıya çektiklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, “Devasa hizmetler yapıyoruz ve bunları borçsuz gerçekleştiriyoruz. Millet İttifakı iktidar olduğunda her kesimin yüzü gülecek. Bugün iki hizmetimizin temelini attığımız yerde insanlarımızın 50 yıllık altyapı, üstyapı sorunları vardı. Sorunlar bizimle birlikte çözülüyor. Biz, Adana’nın dört bir yanında, bize oy verilip verilmediğine bakmaksızın hizmet ediyoruz. Yönetici, halk arasında ayrım gözetmeden hizmet etmek zorundadır. Bugün burada, verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu