SPOR

Adana Demirspor maçında evlenme teklifi

Adana Demirspor ve Konyaspor arasında dün akşam oynanan karşılaşmada Tribünlerde renkli anlar yaşandı. Adana Demirspor taraftarı bir genç tribünde pankart açarak kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.

Adana Demirspor ve Konyaspor arasında dün akşam oynanan mücadele 1-1 sona erdi. Karşılaşmada beraberlik çıkarken tribünde ise renkli dakikalar yaşandı. Mavi lacivertli takımın tribününden bir taraftar pankart açarak kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.

Diz çökerek yüzüğü uzattı

Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig’in 11 haftasında Konyaspor ile karşı karşıya geldi. Yeni Adana Stadı’nda oynanan karşılaşma öncesinde renkli dakikalar yaşandı. Adana Demirspor tribünlerinde bulunan Nizamettin isimli bir genç kız arkadaşı Nurdan a evlenme teklif etti. Tribünde bulunan taraftarlar iki gencin bulunduğu fotoğraflarının olduğu “Benimle evlenir misin” yazılı pankartı açarken Bu sırada Nizamettin’de cebinden yüzüğünü çıkararak kız arkadaşının önünde diz çöktü. Nizamettin kız arkadaşı Nurdan’dan Evet yanıtını almayı başardı.

Başa dön tuşu