SPOR

Adana Demirspor transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor! Yıldız isim Türkiye’ye geliyor

Süper Lig’in flaş takımlarından Adana Demirspor, yılın transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, Süper Lig’de evlerinin de peşinden koştuğu Yıldızı Adana Demirspor kadrosuna katmak için çalışmalara başladı.

Süper Lig’e iki sezon önce yükselen Adana Demirspor, başarılı grafiğini ara vermeden sürdürüyor. Zaman zaman Süper Lig’de liderlik koltuğuna da oturan Adana Demirspor’da ara transfer çalışmaları başladı. Adana Demirspor başkanı Murat Sancak’ın kadroya yıldız bir ismi katmaya hazırlandığı öğrenildi.

Brezilyalı Yıldız’ın Peşine Düştü

Yıllardır Süper Lig’in devlerini peşinden koşturan Brezilyalı Yıldız Hulk artık Adana Demirspor’un da gündeminde. Adana Demirspor başkanı Murat Sancak’ın Yıldız futbolcuyu transfer etmek için görüşmelere başladığı öğrenildi. Beşiktaş, Geçtiğimiz sezon futbolcuyu kadrosuna katmak için uzun uğraş vermiş ancak başarılı olamamıştı. Ülkesinin takımlarından Atletico Mineiro da forma giyen Hulk, kariyerinde Porto ve Zenit kulüplerinde büyük başarılara ulaşmıştı.

Adanademirspor, şimdi devleri peşinden koşturan futbolcuya imza attırmak için yoğun bir mesai içine girdi.

Başa dön tuşu