SPOR

Adana Demirspor’un Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü eleme turunda rakibi Nazilli Belediyespor oldu

Ziraat Türkiye Kupası 4 eleme turu kura çekimi yapıldı. Adana Demirspor’un Ziraat Türkiye kupasındaki rakibi Nazilli Belediyespor oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 4 eleme turu kura çekimleri Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar kamp ve eğitim Tesisleri’nde bugün gerçekleştirildi. Kulüp temsilcileri ve federasyon yetkililerinin katılımı ile yapılan kura çekiminde seri başı listesindeki 13 Süper Lig ekibi de yer aldı.

Adana temsilcisi Adana Demirspor’un Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu kura çekiminde rakibi Nazilli Belediyespor oldu. Adana Demirspor 3. turdaki rakibini 5 golle geçmişti.

Mehmet Büyükekşi’den açıklama

Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi öncesi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi de açıklamalarda bulundu. Büyükekşi konuşmasında, “Bu kupaya çok değer veriyoruz. Turnuva, en alt ligden ve en üst ligden takımların birlikte mücadele etmesiyle son derece önemli bir misyon sağlıyor. Bu Türkiye’nin futbol bayramı. En heyecanlı, sürpriz sonuçların alınabildiği bir futbol karnavalı. Geçen hafta gördük bunu da. Her köşeden takımların, taraftarla birlikte fair play içinde mücadele ettiği bir turnuva.” dedi.

Başa dön tuşu