BÜYÜKŞEHİR

Adana Kozan’da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı. Ceyhan ve Seyhan da başlayan kutlamalar Kozan’da devam etti. Kutlamalar kapsamında Ünlü şarkıcı Haluk Levent de sahneye çıktı.

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yıldönümü kutlamaları devam ediyor. Adana’nın Seyhan ve Ceyhan ilçelerinde başlayan kutlamalar Kozan ilçesinde devam etti. Kutlamalar kapsamında ünlü sanatçı Haluk Levent sahneye çıktı. Kozan’da düzenlenen kutlamalara Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan, millet ittifakı mensupları ve çok sayıda Kozanlı vatandaş katıldı. Kutlamalar meşaleli yürüyüşle başlarken Haluk Levent konseri ile devam etti.

Unutulmaz bir gece oldu

Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent konser de Kozanlı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Konser öncesinde vatandaşlara hitap eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise “Yaşasın Cumhuriyet,  yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, yaşasın Kozanlılar. Mustafa Kemal Atatürk büyük askeri kahramanlıkların ardından Cumhuriyetimizi kurdu ve ülkeyi imar etti. Cumhuriyet birçok büyük sorunu çözdü. İnşallah 2. Yüzyılda toplumun her kesiminin sorunları çözülecek. Cumhuriyet kutlamalarının Kozan’da bu denli coşkuyla yapılıyor olması bizleri çok mutlu etti. 100. Yılda daha büyük kutlamaları daha büyük coşku ile hep birlikte gerçekleştireceğiz inşallah. Hoşçakalın, Cumhuriyetle kalın, Atatürk’le kalın kardeşlerim” dedi.

Başa dön tuşu