BÜYÜKŞEHİR

Adana polisi tarım işçilerinin çocuklarının yüzünü güldürdü

Adana polisi, tarım işçisi ailelerin çocuklarına hediye dağıttı. Adana Emniyet Müdürlüğü toplum destekli polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından çocuklara kırtasiye ürünleri hediye edildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı toplum destekli polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte tarım işçisi olarak çalışan ailelerin çocuklarına kırtasiye ürünleri hediye etti. Polis ekipleri tarafından Kırtasiye malzemesi alamayacak kadar durumu kötü olan tarım işçisi ailelerin 43 çocuğuna defter, çanta, kalem, silgi, kalemlik, boyama kalemi, cetvel seti gibi hediyeler verildi.

Çocuklara yönelik proje başlatıldı

Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’nin talimatı üzerine Kırtasiye ihtiyacı olan ve karşılayamayacak durumda olan ailelerin çocuklarına toplum destekli Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sevgi ile büyüyoruz projesi başlatıldı. Proje kapsamında polis ekipleri Seyhan ilçesinde mevsimlik işçilerde çalışan tarım işçilerinin çocuklarına Kırtasiye malzemesi hediye etti. Çocuklar okula gelen polislerle uzun uzun sohbetlerde ederken bir kız öğrencisinin kendisine verilen çantaya sıkı sıkı sarılması polisleri duygulandırdı.

Başa dön tuşu