SEYHAN

Adana’da 17 yaşındaki kızı taciz ettiği iddia edilen şahsa vatandaşlardan meydan dayağı

Adana’da bir kişinin 17 yaşındaki genç kızı taciz ettiği iddiaları infial yarattı. Kızın yakınları tacizcinin iş yerini basarak sokağa çıkarttı. Öldüresiye dövülen şansın o dakikaları vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı. Olay yerine gelen polis ekipleri taciz şüphelisi ve linç girişiminde bulunanları gözaltına aldı.

Adana’nın Merkez Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda mahallede kuaförlük yapan ve ismi açıklanmayan bir kişi iddiaya göre 17 yaşındaki genç kızı taciz etti. Genç kız durumu yakınlarına Haber verince taciz şüphelinsin iş yeri basıldı.

Sokağa çıkarıp dövdüler

Tacize uğradığı iddia edilen genç kıza yakınları önce iş yerinin önündeki eşyalara zarar verdi ardından da şüpheliyi dışarıya çıkardı. Aralarında kadınların da bulunduğu çok sayıda kişi şüpheliye saldırırken yere yatırıp dakikalarca dövdü.

Polis güçlükle sakinleştirdi

Taciz şüphelisine erkekler tekme ve yumruklarla kadınlar ise çanta ile saldırırken şüphelinin vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı öğrenildi. Olay yerine çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri saldırganları güçlükle sakinleştirirken, şüpheliyi ve onun darbeden kişileri gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Başa dön tuşu