SEYHAN

Adana’da apartman bahçesinde çıkan kavgada 2 kişiyi yaralayan 2 sanık hakkında dava açıldı

Adana’nın Merkez Seyhan ilçesinde Geçtiğimiz aylarda meydana gelen olayda Aralarında husumet bulunan 4 kişi arasında kavga çıkmıştı. Apartman bahçesinde çıkan kavgada 2 kişi bıçakla ağır yaralanmıştı. İki kişiyi yaraladıkları iddiasıyla tutuklanan 2 sanık hakkında dava açıldı. Sanıkların 10 yıla kadar hapsi isteniyor.

Adana’nın Merkez Seyhan ilçesinde Geçtiğimiz günlerde bir apartmanın bahçesinde çıkan kavgada 2 kişi aralarında husumet bulunduğu iddia edilen iki kişiyi bıçaklayarak ağır yaralamıştı. O 2 sanık hakkında 10’ar yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

2 KİŞİ AĞIR YARALANMIŞTI

Olay Adana’nın Seyhan ilçesi Yeşilova Mahallesi’nde 4 Haziran tarihinde meydana gelmişti. Apartman bahçesinde çıkan kavgada V.T. ve T.B’nin Bıçaklanarak ağır yaralanması ile ilgili olarak M.A. ve C.A. tutuklanmıştı. Haklarında yürütülen soruşturma tamamlanan 2 sanık için savcılık hazırladığı iddianameyi mahkemeye gönderdi. Mahkeme 2 sanık için 10’ar yıl hapis cezasının istendiği iddianameyi kabul etti. Sanıkların yargılanmasına ilerleyen günlerde başlanacak.

Başa dön tuşu