SEYHAN

Adana’da bir anne 6 yıldır kayıp olan oğlunu arıyor

Adana’da 6 yıldan bu yana kendisinden haber alınamayan gencin annesi, “Ölmüş mü yaşıyor mu bunu bileyim yeter” diyerek gözyaşı döktü.

Adana’da 6 yıl önce evden Bodrum’a gitmek için çıkan ve bir daha geri Dönmeyen gencin annesi gözyaşları içerisinde oğlundan haberi olanlardan bilgi istedi.

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Yalmanlı Mahallesi’nde yaşayan anne, oğlu Emrah Yarar’ın 6 yıl önce evden Bodrum’a gitmek için yola çıktığını ancak bir daha da kendisinden haber alamadıklarını söyledi. Aradan geçen 6 yıla rağmen oğlundan gelecek güzel bir haberi bekle Yani Anne Zeynep yarar, gelen tek haberin evden çıktıktan 4 gün sonra bir ATM’den para çekmesi olduğunu söyledi.

Oğlum gitme dedi ama dinlemedi

Anne Zeynep Yarar, oğlunun eşyalarını toplayarak evden ayrıldığını gitme demesine rağmen kendisini dinlemediğini söyledi. Anne yarar açıklamasında, “İki bavul doldurdu telefon geldi koşarak gitti. Ben de arkasından koştum. Birine telefonda 4’te geliyorum dedi. O gidiş bir daha dönmedi. Bodrum’a gitti 6 yıl oldu” dedi. Oğlundan O günden sonra hiç bir haber alamadıklarını belirten anne yarar, her gün ağladıklarını ölmüş mü Kalmış mı bilmediklerini belirterek bilgisi olanların kendilerine ulaşmalarını istedi.

Başa dön tuşu