BÜYÜKŞEHİR

Adana’da hava sıcaklığı bu hafta 30 dereceye yükselecek

Adanalılara müjdeli haber geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftanın hava durumu tahmin raporlarını paylaştı. Perşembe günü Adana’da hava sıcaklığı 30 dereceye kadar yükselecek.

Meteorolojiden Adana’da yaşayan vatandaşlara güzel haber. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava durumu tahmin raporları yayınlandı. Yapılan son değerlendirmelere göre bu hafta Adana’da hava sıcaklığı artıyor. Yurt genelinde bu hafta yağış beklenmezken özellikle bazı illerde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üstüne çıkacak. En güzel haber ise Adana’ya geldi. Çünkü Adana’da Perşembe günü 30 derece hava sıcaklığı görülecek.

Yazdan kalma hava hakim olacak

Yeni haftanın ilk gününde Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 5 günlük hava durumu tahmin raporları yayınlandı. Haftalardır süren soğuk ve yağışlı havaların ardından bu hafta Türkiye genelinde sıcak hava hakim olacak. Adanalılar için ise müjdeli haber geldi. Kış aylarında da soğuk havalara çok Alışık olmayan Adana’da çarşamba günü hava sıcaklıkları yükselecek ve Perşembe günü 30 dereceye kadar ulaşacak.

Başa dön tuşu