SEYHAN

Adana’da hayvan sever kadın köpek havlama sesinden rahatsız olan komşusu tarafından darp edildi

Adana’nın Seyhan ilçesinde Derya Tunçgöğüs isimli hayvan sever kadın, tedavi ihtiyacı olan köpekleri kendi imkanları ile tedavi ettiriyor ve Bakımlarını sağlıyordu. Ancak talihsiz kadın köpeklerin havlama sesinden rahatsız olan komşusu tarafından darp edildi.

Adana’nın Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda Derya Tunçgöğüs isimli hayvan sever kadın tedavi ihtiyacı olan hayvanlara kendi imkanları ile yardımcı oluyor ve Bakımlarını sağlıyordu. Ancak komşusu Okşan Y. Köpeklerin havlama sesinden rahatsız olarak hayvans ever kadını darp etti. Tunçgöğüs, şiddete maruz kalmasının ardından darp raporu alarak komşusu hakkında şikayetçi oldu. Şiddet sonrasında Omurilik zedelenmesi oluştuğunu belirten kadın, bunu yapan kişinin köpeklere de zarar verebileceğini söyledi.

Emniyette serbest bırakıldı

Olay Adana’nın Seyhan ilçesinde meydana geldi. Derya Tunçgöğüs isimli hayvansever kadın, Tedaviye ihtiyacı olan hayvanları kendi imkanları ile tedavi ettirerek geceleri ise mağazasında bakıyordu. ancak köpek havlaması sesinden rahatsız olan komşusu Okşan Y., Hayvansever kadının iş yeri iletişim hattına köpek sesinden dolayı uyuyamadığını ve rahatsız olduğunu belirten bir mesaj gönderdi. Tunç göğüs ise mesajı okuduktan sonra hayvanların bakıma ihtiyacı olduğunu belirterek mesaj gönderen numarayı engelledi. Ancak kısa süre sonra ikili bir terzide karşılaştı. Taraflar arasında terzide tartışma çıkarken Tunçgöğüs, Okşan Y.’nin saldırısına uğradı. Araya diğer esnafların girmesi ile birlikte kavga son bulurken olay yerine gelen polis ekipleri saldırgan kadının ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. hayvansever kadına saldıran komşu ifadesinin ardından serbest kaldı.

Darp raporu alarak dava açtı

Bunun üzerine Tunçgöğüs Hastaneden daha doktora aldı. Uğradığı şiddet sonucunda Omurilik zedelenmesi yaşadığını belirten Tunç göğüs, bunu yapan kişinin hayvanlara da zarar verebileceğini söyledi. Kendisine saldıran komşusundan şikayetçi olan Tunçgöğüs, saldırganın ceza almasını istedi.

Başa dön tuşu