SEYHAN

Adana’da kamyonetin çarpmasından son anda kurtulan çocuk kameralara yansıdı

Adana’da cep telefonu ile konuşan kadın, kucağındaki çocuğu kaldırıma bırakınca felaketin eşiğinden dönüldü. Kaldırımda kalan çocuk yola çıkınca kamyonetin çarpmasından son anda kurtuldu.

Adana’nın Seyhan İlçesi Bahçelievler Caddesi’nde meydana gelen olayda Küçük bir çocuğun kamyonetin altında kalmaktan kurtulduğu anlar güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.

Annesi telefonla konuşurken kaldırımda unuttu

Olay Seyhan İlçesi Bahçelievler Caddesi’nde meydana geldi. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre bir kadın cep telefonu ile görüşme yaparken kucağında bulunan çocuğu Kaldırıma bırakıyor. Kadın arkasına bakmadan yoluna devam ederken çocuk geri dönüyor ve yola iniyor. Bu sırada seyir halinde olan bir kamyonetin sürücüsü son anda çocuğu fark ederek frene basıyor. Kamyonet çocuğa çarpmadan durmayı başarıyor. Olayın ardından geri dönen ve çocuğun Yolda olduğunu fark eden kadın ise çocuğunu alarak yoluna devam ediyor. Olaya tanık olan esnaflardan biri yaptığı açıklamada çocuğun kamyonetin altında kalmaktan Kıl payı kurtulduğunu belirterek “Bu olayda en çok da çocuğun kurtulmasına sevindik. Kadın daha sonra dönüp telefonla görüşmesini sürdürdü ve hiçbir şey olmamış gibi çocuğu alıp uzaklaştı.” dedi.

Başa dön tuşu