SEYHAN

Adana’da kavga eden iki kuzeni uyaran vatandaş başından bıçaklandı

Adana’da bir parkta içki içen iki kuzen arasında başlayan tartışmaya müdahale eden ve sessiz olmaları için kendilerini uyaran Müslüm Olcay isimli vatandaş başından bıçaklandı. Ağır yaralanan Olcay hastanede tedavi altına alınırken olaydan sonra kaçan Kuzenler yakalanarak gözaltına alındı.

Adana’da meydana gelen olayda 19 yaşındaki Veysel Karataş ve 17 yaşındaki kuzeni M.K. arasında parkta içki içtikleri sırada tartışma çıktı. Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi’nde bulunan parkta meydana gelen olayda tartışan iki kuzeni o sırada Park’ta bulunan 31 yaşındaki Müslüm Olcay sessiz olmaları konusunda uyardı. Bunun üzerine iki kuzen aralarındaki tartışmayı bırakıp kendilerini uyaran Müslüm Olcay’a saldırdı.

Başından ve karnından bıçaklandı

Veysel Karadaş’ın bıçağını alan 17 yaşındaki M.K., Kendilerine sessiz olmaları konusunda uyarıda bulunan Olcay’a saldırarak karnından ve başından bıçakla yaraladı. Bıçaklanan Olcay kanlar içerisinde yere yığılırken iki şüpheli olay yerinden kaçtı. Bir büfenin güvenlik kameralarından şüphelilerin caddede koştuğu anlar tespit edildi.

Hastanede tedavi altına alındı

Aldığı bıçak darbeleri nedeniyle ağır yaralanan Olcay olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaçan şüpheliler ise polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Başa dön tuşu