BÜYÜKŞEHİR

Adana’da konser veren Haluk Levent kaybolan çocuğun annesini bakın nasıl buldu

Ünlü sanatçı Haluk Levent cumhuriyetin 99. yıl dönümü dolayısı ile Adana’da konser verdi. Konser sırasında bir çocuk kaybolunca Ünlü şarkıcı çocuğun annesine ulaşmak için beste yaptı.

Ünlü şarkıcı Haluk Levent Adana’nın Ceyhan ilçesinde cumhuriyetin 99. yıl dönümü nedeni ile konser verdi. Konser sırasında bir çocuğun kaybolduğunu öğrenen Haluk Levent, çocuğu sahneye çıkarak annesini bulmak için beste yaptı.

Büyük beğeni topladı

Adana Ceyhan’da 29 Ekim kutlamaları Haluk Levent konseriyle başladı. Cumhuriyetin 99. kuruluş yıldönümü nedeniyle Ünlü şarkıcı Haluk Levent Adana’nın Ceyhan ilçesinde Cumhuriyet meydanında konser verdi. Konser sırasında Muhammed Ali isimli bir çocuğun kaybolduğunu öğrenen Haluk Levent çocuğu sahneye çıkardı. Hemen ardından da küçük çocuğun annesini bulmak için sahnede beste yaptı. Haluk Levent bestede  ” Neredesin, annesi Ayşe Çetin neredesin. Neredesin, neredesin. Muhammet Ali ağlıyor. Rahat ol, annen gelecek. Neredesin annesi sen neredesin, nasıl bıraktın bu çocuğu buraya. Bırakmadım diyorsun ama ağlıyor deminden beri burada” sözlerini gitar ve bateri eşliğinde söyledi. Çocuğun annesi kısa sürede bulundu.

Başa dön tuşu