ÇUKUROVA

Adana’da muhtarlar günü türkülerle kutlandı

Muhtarlar günü dolayısı ile Adana’nın Merkez Çukurova ilçesine bağlı mahalle muhtarları kutlama gerçekleştirdi. Kutlamaya Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de katıldı.

Adana’nın Merkez Çukurova ilçesinde muhtarlar günü dolayısı ile mahalle muhtarları kutlama gerçekleştirdi. Kutlamaya katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Sizler bizim gönüllü temsilcilerimizsiniz. Kalan bir buçuk yılı da başarıyla geçirmeyi umuyorum” dedi.

Başkan Soner Çetin türkü söyledi

Çukurova Belediyesi’ne bağlı muhtarların katılımı ile Baro Tesisleri’nde yapılan kutlamada Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin muhtarlardan gelen türkü isteğini de geri çevirmedi. Kutlama sırasında muhtarlara hitaben bir konuşma da yapan Soner Çetin, “Hep beraber çalıştık çabaladık Çukurova ilçemizin önemli bir sorunu kalmadı. Günü birlik sorun dışında hiç sorun kalmayacak. Hiçbir zaman bahanelerin arkasına sığınmadım, hiç şikayet etmedim, işçimizi mağdur etmedik en iyi maaşı vermeye çalıştık. Esnafımızı da mağdur etmiyoruz. Onlara da borçlarımızı tıkır tıkır ödüyoruz. Borcumuzu sıfırladık, mali disiplini sağladık ve artıya geçtik. Çukurova Belediyesi bu açıdan Türkiye’deki ender belediyelerden biridir” dedi.

Başa dön tuşu