MEDYA

Adana’da otelde olay olmuştu! Nilperi Şahinkaya Burak Deniz’e dava açıyor

Adana’da önceki akşam Lüks bir otelin restoranında oyuncu Burak Deniz, kendisi gibi oyuncu olan Nilperi Şahinkaya küfür etmişti. Güzel oyuncudan karşı hamle geldi. Burak Denizi affetmeyen Nilperi Şahinkaya dava açmaya hazırlanıyor.

Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştığı Şahmaran dizisi için Adana’da bulunan Burak Deniz, önceki gece Bir otelde taşkınlık çıkarmıştı. Altın Koza Film Festivali için kenti olan Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartışan Burak Deniz güzel oyuncuya küfürler yazdırmıştı. Burak Deniz’in menajerlik şirketinden konuyla ilgili bir açıklama yayınlandı. Üzgün olduğunu söyleyen Burak Deniz karşı taraftan affedilmedi. Nilperi Şahinkaya bırak denize dava açmaya hazırlanıyor.

Küfür iddiası yalanlandı

Burak Deniz’in bağlı olduğu menajerlik şirketi Dün bir açıklama yaparak taşkınlık olayını doğruladı ancak küfür iddiası yalanlandı. Burak Deniz’in yaşananlardan dolayı üzgün olduğunun belirtildiği açıklamada yanlış anlaşılma sonucu Yemekli bir ortamda iki taraf arasında gerginlik yaşandığı ifade edildi.

Nilperi Şahinkaya affetmedi

Ancak bu açıklama Nilperi Şahinkaya için yeterli gelmedi. Güzel oyuncu yaşananlar sonrasında dava açmak için harekete geçti. Nilperi Şahinkaya ve sevgilisinin otelin güvenlik kamerası kayıtlarını istediği iddia edildi.

Başa dön tuşu