ÇUKUROVA

Adana’da seyyar satıcı kadının parasını ve telefonunu çalan şüpheli yakalandı

Adana’da eşi çalışan olmadığı için evinin geçimini sağlamak üzere Seyyar satıcılık yapan Gamze Yılmaz’ın cep telefonu ve parası çalınmıştı. Talihsiz kadının telefonunu ve parasını çalan şüpheli yakalandı. Emniyette işlemleri tamamlanan şüphelinin adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

Adana’nın Çukurova ilçesinde 1 Ekim tarihinde gece saatlerinde meydana gelen olayda KOAH tedavisi gören eşi çalışan adı için yeşillik satarak evinin geçimini sağlayan 3 çocuk annesi Gamze Yılmaz’ın cep telefonu ve parası çalınmıştı. Temizlik yapmak için seyyar satıcılık yaptığı tezgahtan ayrıldığı sırada telefon ve parası çalınan kadın gözyaşlarına boğulmuştu. Olayı öğrenen mahalle sakinleri ise borçlanarak yeni ürün alan kadından alışveriş yapmak için sıraya girmişti. Polis ekipleri talihsiz kadının para ve cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı.

Çaldığı para bulunamadı

Çukurova suç önleme ve Araştırma Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan güvenlik kamerası incelemeleri sonucunda şüphelinin kimliği belirlendi. Ekipleri şüpheliyi saklandığı adreste yakaladı. Yapılan üst araması ve ev aramasında çalınan para bulunamadı ancak cep telefonu ele geçirildi. Emniyete götürülen şüpheli işlemlerinin ardından Adliye’ye sevk edildi.

Başa dön tuşu