SPOR

Adana’dan Fatih Terim’e Güney’in İncisi ödülü

İmparator lakaplı teknik direktör Fatih Terim, Adana’da bir vakfın kuruluş yıldönümü gecesine katıldı. Gecede Fatih Terim’e Güney’in İncisi ödülü verildi.

Galatasaray’ın efsane teknik direktörü Fatih Terim Adana’da bir vakfın kuruluş yıldönümü gecesine katıldı. Gecede İmparator lakaplı teknik adam Fatih Terim’e Güney’in İncisi ödülü verildi. Burada konuşmada yapan Fatih Terim, “Adana için bilmediğiniz ama bilirseniz çok hoşunuza gidecek şeyler yaptığımızı söyleyebiliriz, yapmaya da devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ödülü almaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi

Türk futbolunun ve Galatasaray’ın efsane isimlerinden olan İmparator lakaplı teknik direktör Fatih Terim’e Adana’da bir vakfın kuruluş yıldönümü gecesinde Güney’in İncisi ödülü verildi. Güney Eğitim Vakfı tarafından Bir otelde düzenlenen ödül törenine katılan Fatih Terim burada yaptığı konuşmada, “Adana için bilmediğiniz ama bilirseniz çok hoşunuza gidecek şeyler yaptığımızı söyleyebiliriz, yapmaya da devam ediyoruz. Şimdi yeni bir hareketle, cemiyetler, derneklerden ziyade ‘Taşköprü Hareketi’ gibi yeni bir vakfa doğru gidiyoruz. İnşallah arkadaşlarımızın yaptığının daha genişini İstanbul’da yapacağız. Adana’da bir şekilde herkes herkese yardım eder.” dedi.

Başa dön tuşu