YÜREĞİR

ADANALILAR MİLLİ MAÇI ARABADA İZLEDİ

Yüreğir Belediyesi, Millet Bahçesi’nde kurduğu dev ekranda ‘Arabada EURO2020 Heyecanı’ etkinliğine imza attı. Adanalılar A Milli Takımımız ile İtalya arasında oynanan milli maçı, dev ekrandan izleme şansı yakaladı.

Daha önce 'Arabada Sinema Günleri' etkinliği ile vatandaşların pandemi döneminde bir nebze de olsa psikolojik olarak rahatlamasını sağlayan Yüreğir Belediyesi, bu kez de Avrupa Kupası'nda mücadele eden A Milli Futbol Takımımızın maçlarını Yüreğir Millet Bahçesi'ne kurduğu iki dev ekranda yayınlamaya başladı.

‘EURO 2020’ Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Ay-Yıldızlı ekibin ilk grup maçı İtalya karşılaşmasını izlemek isteyen Adanalılar Millet Bahçesi'ne akın etti. 

Milli maçı vatandaşlarla birlikte izleyen Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Yüreğir Belediyesi olarak bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin bir araya geldiği ve ortak sevinç yaşadığımız anlar bizim için çok kıymetli. Daha önce burada arabada sinema etkinliği yapmıştık. Adana Demirspor'umuzun maçlarını, diğer derbi maçlarını vermiştik. Yeni bir etkinlikte tekrar buluştuk. Bundan sonra da grup maçlarını vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yüreğir Belediyesi ekipleri tarafından, milli heyecanı birlikte yaşamak için alanı dolduran binlerce vatandaşa bayrak dağıtıldı, gazoz ve çekirdek ikram edildi. 

Milli maçı dev ekranlardan izleme şansı yakalayan Adanalılar etkinlik için başta Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve emeği geçen ekibe teşekkür etti.

Yüreğir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği ‘Arabada EURO 2020 Heyecanı’ etkinliği 16 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’da Türkiye – Galler maçı ile devam edecek.

 

Başa dön tuşu