GÜNDEM

Akaryakıt fiyatları güncellendi! Bu defa kötü haber, zam geldi

Araç sahiplerine kötü haber. Akaryakıt fiyatları bu gece yarısı güncellendi. Benzine zam geldi. İşte zam sonrası güncel akaryakıt fiyatları…

Brent Petrol fiyatlarında ve dövizde yaşanan dalgalanma sonrası akaryakıt fiyatlarına bu gece yarısı tam geldi. Benzin fiyatları arttı. Araç sahipleri bu habere çok üzülecek. Peki zam sonrası İstanbul, Ankara ve İzmir’de benzin, motorin ve LPG fiyatları ne kadar oldu?

Akaryakıt fiyatlarına zam haberi duyuruldu. brent Petrol fiyatlarında yaşanan artış döviz kurundaki dalgalanma sebebiyle akaryakıt fiyatlarına gece yarısından itibaren zam yapıldı. benzinin litre fiyatına 75 kuruş zam geldiği öğrenildi. yapılan zamla birlikte benzinin litre fiyatı 21 liranın üstüne çıktı. Peki zam sonrası akaryakıt fiyatları nasıl oldu? 31 Ekim 2022 güncel akaryakıt fiyatları haberimizde…

GECE YARISI ZAM GELDİ

Brent Petrol fiyatlarında yaşanan artış ve döviz kurundaki dalgalanma sebebiyle araç sahiplerini üzecek kadar verildi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına gitmiş bir kuruş zam yapıldı. motorin fiyatlarında ise şu an için bir değişiklik beklenmiyor. LPG fiyatları içinde bir zam haberi verilmedi.

ZAM SONRASI GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

31  Ekim benzin zammı sonrası güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı da merak konusu oldu. İşte 31 Ekim 2022 İstanbul, Ankara, İzmir güncel benzin, motorinn ve LPG fiyatları:

İSTANBUL

Motorin litre fiyatı 26,35 TL

Benzin litre fiyatı 21,37  TL

LPG litre fiyatı 11,35 TL

ANKARA

Motorin litre fiyatı 26,48 TL

Benzin litre fiyatı 21.51 TL

LPG litre fiyatı 11,04 TL

İZMİR

Motorin litre fiyatı 26,45 TL

Benzin litre fiyatı 21,51 TL

LPG litre fiyatı 11,04 TL

Başa dön tuşu