GÜNDEM

Akbank da o bankalar arasında yerini aldı! Dev hediye para kampanyasını duyurdu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Akbank müşterisini sevindirecek bir haber ile geldi. Akbank’lı olanlar bu kampanya sayesinde 75 çip para kazanıyor. İşte detaylar…

Neredeyse 5 aydır vermiş olduğu maaş promosyonları sayesinde adından söz ettiren Akbank, hayata geçirdiği yeni kampanyasını resmen başlattığını resmi internet sitesi adresi üzerinden kullanıcılarına ve potansiyel Akbank müşterilerine duyurdu.

Duyurulan habere göre Akbank’lı müşteriler 15 Kasım tarihine kadar yaptıkları alışverişler sayesinde 75 çip para kazanabilecekler.

75 ÇİP PARA KAZANABİLMEK İÇİN NE YAPMAM GEREK?

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Akbank, tüm kullanıcılarını sevindirecek bir kampanyanın duyurusunu yaptı. Banka bu kampanyayı resmi internet sitesinden müşterilerine ve potansiyel müşteri adaylarına duyurdu. Yapılan yeni kampanyaya göre kullanıcılar, Akbank Kart ile Amazon.com.tr üzerinden tek seferde gerçekleştirecekleri ilk 500- 999,99 TL alışverişine 50 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişine ise 75 TL chip-paranın sahibi olabilecekler.

Bankanın resmi internet adresinden duyurulan bu kampanya 15 Kasım’a kadar devam edecek.

AKBANK- AMAZON ARASINDAKİ KAMPANYA DETAYLARI ŞÖYLE

Açıklanan kampanya Amazon.com.tr web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen tüm alışverişler için geçerlidir.

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak isteyenlerin harcama yapmadan önce “Hemen Katıl” butonuna basması gerekiyor. Ardından profil alanında yer alan “Son Kampanyalarım” kısmına girerek kampanyaya katılım sağlanması gerek.

SMS ile kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar, ilk harcamalarını gerçekleştirmeden önce Akbank sistemine kaydolduğu celep telefonu numarası ile “AMAZON” yazıp 4566’ya SMS göndererek kaydolabilir.

Gönderilen kısa mesaj metni Akbank sistemine ulaşır ve Akbank tarafından sizlere ‘kaydoldunuz’ bilgisinin gelmesinin ardından kampanyaya katılımınız aktifleşmiş olur. (Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)

Chip-para hediyesi, kampanya şartlarının hepsini eksiksiz bir şekilde tamamlamanızın ardından kartınıza hemen yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları isterseniz biriktirebilir, isterseniz de anında veya daha sonrasında harcamak üzere kullanabilirsiniz.

Yapılan harcamaların kampanya dahil olabilmesi için müşterilerin, Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıtlarını yaptırması gerekmektedir.

Kampanya yönetimi ve chip-paraların hesaplara yüklenmesi bankanın kontrolündedir ve banka tarafından gerçekleştirilir.

Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir ve yukarıda belirtilmiş olan kartlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kazanılan chip-paralar Amazon.com.tr’de geçerli değildir.

Akbank T.A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanyayı durdurma veya kampanyada yapacakları değişikliklerini saklı tutma hakkına sahiptir.

Başa dön tuşu