GÜNDEM

Akbank, QNB Finans Bank, Garanti ve Yapı Kredi cefakar emekli için düğmeye bastı! 8 bin TL karşılıksız nakit ödeme, 50 bin TL düşük faizli emekli kredisi

Cefakar emekli bu haberle bayram edecek! Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi harekete geçti! 8 bin TL karşılıksız ödemeye ek 50 bin TL emekli kredisi veriliyor!

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşlar için bankalardan büyük atak bugün geldi. Emekli için adeta birbiriyle büyük bir rekabet halinde olan bankalar, promosyon yarışını yeni bir boyuta taşıdı. bankalardan emekliye verilecek karşılıksız promosyon ödemesinin yanı sıra düşük faizli emekli kredisi kampanyaları da başladı. Rakamlarını Bugün itibarıyla güncelleyen Birçok banka ikinci yarısına özel çok büyük fırsatlar sunuyor. Özellikle Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi’nin maaş promosyonu rakamlarını duyanlar şaşıp kalacak. Aynı zamanda bankaların güncellenen emekli maaşı promosyon ödemelerinin yanında düşük faizli emekli kredisi kampanyaları da başladı. Merak edilen Tüm detayları haberimizde ulaşabilirsiniz.

Özel bankalarda banka promosyon ödemeleri dudak uçuklatan rakamlara ulaştı. ara vermeden promosyon yarışına devam eden bankalar emekli vatandaşlara 3 yıl boyunca maaşlarını kendi bankalarından almaları halinde rekor düzeyde karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para veriyor. Acil Nakit paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlar son günlerde bu ödemeleri detaylı bir şekilde araştırıyor. Peki, hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Bankaların güncellenen emekli maaş promosyonu rakamlarını sizler için Araştırdık. Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi’nin sunduğu promosyon fırsatları haberimizde…

KARŞILIKSIZ VE GERİ ÖDEMESİZ MAAŞ PROMOSYONU 8000 TL’YE YÜKSELDİ

Özel Bankaların emekli vatandaşlara sağladıkları karşılıksız ve geri ödemesiz maaş promosyonu tutarı arttı. 2022 yılının Eylül ayında emekli maaş promosyonu rakamı özel bankalarda 8 bin TL’ye kadar yükseldi. Ayrıca ek ödemelerde eklendiğinde bu rakamın 10.000 TL’ye kadar ulaştığını söylemek mümkün. SSK ve BAĞ-KUR emeklileri ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlar ve memur emeklileri 3 yıl boyunca seçtikleri bankadan maaş alma sözü vermeleri halinde karşılıksız nakit promosyon alabiliyor. nakit promosyon yarışında Şimdilik kamu bankalarından bir ses çıkmadı ve hala 750 TL promosyon ödemesi sürüyor. Ancak kamu bankalarının da yarışa gireceği konusunda söylentiler var.

50.000 TL’YE VARAN DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ

Bankalar emekli maaş promosyonu ödemelerinin yanında kendilerini tercih eden ve banka müşterisi olan emeklilere düşük faizli kredi kampanyaları da düzenliyor. özel bankalarda da kamu bankalarında da bu promosyon kampanyasına ek olarak kredi ve kredi kartı kampanyası sürüyor. Özellikle bugün yapılan duyuruda Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi Emekliye 50.000 TL düşük faizli kredi verileceğini bildirdi. özel bankaların yaptığı ortak açıklamaya göre emekli vatandaşlar maaşlarını taşıyarak promosyon ödemesi almaları halinde ek olarak tercih ederlerse düşük faizli emekli kredisi kullanabilecek.

DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi Resmi açıklama yaparak düşük faizli emekli kredisi özellikleri ile ilgili de bilgilendirme yaptı. Bankalardan yapılan bu açıklama da emeklilerin TC kimlik kartı ile birlikte banka şubelerine gelerek kredi için başvuru yapabilecekler ifade edildi. Emekliye düşük faizli emekli kredisi kampanyasında 1,69 faiz oranı uygulanacak. Aynı zamanda 36 ay vade seçeneği sunulacak. Özellikle Finansbank’ın emekli kredisi kampanyasında 3 ay ödeme erteleme seçeneği de bulunuyor. Dileyen emekliler krediyi bugün kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilir.

Düşük faizli emekli kredisi kullanmak isteyenlerin Öncelikle maaşlarını taşıyıp 3 yıl boyunca taahhüt sözleşmesini imzalamaları gerekiyor. Bankalar tarafından emekli kredisi kampanyaları ancak bu koşulla kullandırılıyor. maaşını taşıyarak kalma tabiri verdikten sonra anında nakit promosyon ödülünü alabileceğiniz gibi tüm ihtiyaçlarınız için de düşük faizli emekli kredisi kullanma şansına sahip olacaksınız.

Başa dön tuşu