GÜNDEM

Akbank, Yapı Kredi, TEB ve İş Bankası emekliye karşılıksız ödeme yapacak! Son başvuru tarihi belli oldu

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine bankalardan karşılıklı ödeme yapılacak. Akbank, Yapı Kredi TEB ve İş Bankası emekliye tam 7500 lira ödeyecek. Ancak son başvuru tarihi yaklaştı, elinizi çabuk tutun.

Emekliler, Temmuz ayında aldıkları maaş zammı sonrasında bankalar için ciddi bir potansiyel müşteri haline dönüştü. Birçok banka emeklileri kendi müşterisi yapmak için birbiriyle rekabet halinde. Bu sayede emeklinin Cebi para gördü. Çünkü bankalar promosyon rekabetinde çıtayı her geçen gün yükseltiyor ve emekliye özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Ekim ayının son dönemece ne de girerken bankaların Emekliye promosyon fırsatlarında son teklifler yapıldı. Akbank, Yapı kredi, TEB ve İş Bankası emekliye binlerce lira Ödeme yapacak. Başvuru şartları netleşti emeklinin alacağı rakam kesinleşti.

Akbank, Yapı Kredi, TEB ve İş Bankası emekliye karşılıksız ödeme yapacak! Son başvuru tarihi belli oldu. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlar için bankaların yüksek promosyon fırsatları devam ediyor. Ekim ayında artık son çeyreğe girilirken son başvuru tarihi de belli oldu. Emekliler 31 Ekim 2022 tarihine kadar başvuru yapmaları halinde bankalardan binlerce liralık promosyon alma şansına sahip olacak. peki en yüksek promosyon veren bankalar hangileri? emekliye Ekim ayında hangi banka daha yüksek ödeme yapıyor? bankalar emekli promosyon fırsatlarını peş peşe açıkladı. ekim ayı Maaş promosyonu ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

7 BİN 500 TL’YE VARAN PROMOSYON ÖDEMESİ

Emekliye en yüksek promosyon veren bankalar 2022 araması son dönemlerde en sık yapılan aramalar arasında yer alıyor. Çünkü ekonomik buradan içerisinde olan emekliler daha yüksek promosyonu alabilmek için araştırma yapıyor. şu anda emekli vatandaşlara 7000-8000 TL arasında promosyon ödeyen 4 banka bulunuyor. Yapı Kredi Bankası, Akbank, İş Bankası ve TEB Ekim ayında da yine promosyonda bayrağı elinde tutuyor. Maaşını bu bankalara taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma sözü veren emekliler 8 bin liraya varan promosyon fırsatına ek nakit ödül kampanyasından da faydalanabiliyor.

REFERANS KAMPANYASI DA DEVAM EDİYOR

Bankaların emekli maaş promosyonu ödemelerinin yanında referans kampanyaları da sürüyor. maaşını taşıyan promosyonu alan emekliler bir yakınlarını bankaya davet etmeleri durumunda kişi başı 250 TL olmak üzere binlerce lira ek ödül fırsatından faydalanabiliyor. Buna ek olarak bankaların emekliye sağladığı farklı avantajlar da bulunuyor. Örneğin 3 yıl kalma taahhüdü veren emekliler kredi faiz oranlarını daha düşük kullanabilirken kredi kartında da ek ödül para kazanma şansına sahip oluyor.

31 EKİM 2022 SON BAŞVURU TARİHİ

Promosyon da Bu rakamlar için 31 Ekim 2022 son başvuru tarihi nokta çünkü Sosyal Güvenlik Kurumu bankalarla sözleşme yeniledi. SGK’nın yaptığı yeni sözleşmede taban promosyon 5000 TL oldu Ancak üst sınırı bankalar yine kendileri belirleyecek nokta yani bankalar rakamlarını Kasım ayında geri çekebilir. o sebeple 1 Kasım 2022 tarihinden önce mutlaka maaşınızı taşıyın ve promosyon fırsatından faydalanın.

Başa dön tuşu