GÜNDEM

Akbank’tan emekliye büyük müjde! 7 bin TL denmişti ama maaş promosyonunda rakam daha da arttı

Maaşını Akbank’a taşıyacak emeklilere güzel haber! Emekli maaş promosyonu 7 bin TL denmişti ancak rakamlar yine güncellendi. Akbank, bu ay emeklinin yüzünü güldürecek.

Akbank hala Emekli promosyonu almayan emekliler için güzel haberi duyurdu. Özel bankalar arasında Maaş promosyonu yarışır hız kesmeden devam ederken Akbank’tan yeni bir atak daha geldi. emekli müşterilerini daha da arttırmak isteyen banka 7000 TL olan nakit promosyon tutarında güncelledi. yani bugüne kadar Akbank’ın verdiğine nakit promosyon 7000 TL denmişti ancak yeni rakam daha da fazla olacak. Akbank maaş promosyonu güncellemesi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

2022 emekli maaş promosyonu kampanyaları ve fırsatları bankalar tarafından peş peşe açıklanmaya devam ediyor. Normal şartlarda 31 Ağustos tarihinde sona erecek olan kampanya uzatılmış 30 Eylül tarihine kadar devam edeceği açıklanmıştı. Akbank ise bu süreçte maaş promosyonu rakamını 7000 TL olarak belirlenmişti. Ancak emekli vatandaşları daha fazla bünyesine katmak isteyen Akbank, yeni kampanyalarını da art arda duyulmaya başladı. Bir yandan emekliye 7000 TL Maaş promosyonu veren Akbank bir yandan da özel kampanyaları ile birlikte müşteri sayısını arttırmak ve mevcut müşterilerini memnun etmek istiyor.

3 AY BOYUNCA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Akbank bugün 70 yaş altı müşterileri için çok önemli bir duyuru yaptı. Akbank’ın kampanyası kapsamında 3 ay boyunca 10 GB ve Toplamda 30 GB olmak üzere bedava internet erişimi verilecek. Kampanyaya sadece 70 yaş altı Akbank müşteri katılım sağlayacak. Kampanya katılım koşulları da Akbank tarafından resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

Akbank’ın bedava internet kampanyasına katılmak isteyenlerin ilk kez Akbank mobil uygulamasını kullanıyor olması gerekiyor. Toplam 30 GB Akbank internet kampanyası için mobil uygulamaya Üye olduktan sonra kampanyaya katılım butonuna tıklamanız yeterli olacak. Kampanyaya katılım gösterdikten sonra mobil bankacılıkta tanımlı olan cep telefonunuza aylık 10 GB olmak üzere üç ay süreyle Toplam 30 GB bedava internet yüklenecek.

MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI DA DEVAM EDİN

Emekli vatandaşlar üzülmesin. Akbank’ın maaş promosyonu kampanyası da hala devam ediyor. Maaşınızı Akbank’a taşıyarak 3 yıl boyunca kalma sözü vermeniz durumunda 7000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz maaş promosyonu alabiliyorsunuz. Ayrıca Akbank’ın bu kampanyasında emekli vatandaşları bekleyen özel kredi ve kredi kartı kampanyaları da bulunuyor. Yani düşük faizli kredi kullanma şansına sahipsiniz ve kredi kartı ile de yapacağınız alışverişlerde ekstra para kazanma imkanınız bulunuyor.

SON BAŞVURU 30 EYLÜL 2022

Akbank emekli maaş promosyonu kampanyasında son başvuru tarihi geçtiğimiz günlerde uzatılmıştı. Maaş promosyonu için başvuru yapmak isteyen emeklilerin en geç 30 Eylül 2022 tarihine kadar en yakın Akbank Şubesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başa dön tuşu